Wpis z mikrobloga

@galek eh jakie to głębokie... Niewolnik procesów zachodzących w ciele. JAKIE TO STRASZNE! jak ja będę z tym żył?? Chyba pora odejść z tego świata bo jestem niewolnikiem procesów zachodzących w ciele!!!
@Mac02

jak ja będę z tym żył??


Przekonasz się gdy niektóre z nich zaczną za chodzić trochę inaczej niż byś sobie tego życzył, bezcelowy zlepku mięcha.

@garrincha94

Liczbę niewolników na świecie szacuje się na 40mln. Plujesz im wszystkim w twarz porównując ich tragedię do Twojego "bycia niewolnikiem procesów zachodzących w Twoim ciele".


Pretensje do twoich kolegów natali, którzy doprowadzili do takiej ich "sytuacji społecznej".
@kopawdupeswiniom
A skąd ty możesz wiedzieć co będę czuł jak będę chory? Gówno znasz sie na ludziach a myślisz ze jesteś omnibusem.

Idz do szpitala i zapytaj ludzie czy żałują ze żyją.
@kopawdupeswiniom: Tak tak, wiemy. Natale są odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia na świecie które dotykają ludzi bo gdyby nie było dzieci to te nieszczęście nie miałyby kogo dotknąć. Już naprawdę nie musisz udowadniać swoich problemów z obarczeniem odpowiedzialnością odpowiedniej osoby. Wszyscy doskonale zdają sobie z nich sprawę.
@kopawdupeswiniom no ale kto ma decydować o tym co będę czuł w obliczu śmiertelnej choroby?? Jakis antynatal przyjdzie z wykopu i mi wmówi ze mam żałować życia??

Ty faktycznie jesteś niewolnikiem skoro nawet czujesz to co ktoś ci karze czuć