Wpis z mikrobloga

  • 267
Coraz więcej doniesień, że ruscy umierają w coraz większej ilości od hipotermii. Ukraińcy nawet nie muszą walczyć z tymi najsłabiej wyposażonymi ruskimi. Zamiast wyjść zrobić rewolucję wolą zamarznąć na Ukrainie. Poje*any naród.
#wojna #ukraina #rosja
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myślę


@Grooveer: Myślę, że właśnie ci najbardziej. Poje*any naród. Polscy prawie 50 lat siedzieli w komunie, zamiast wyjść zrobić rewolucję woleli gazetą dupę podcierać. Poje*any naród.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Co ty piszesz w ogole...
Coraz więcej doniesień - wrzucasz jednego tweeta z dwoma martwymi kacapami

Dodatkowo jak chcesz porównywać protesty ludzi i wychodzenie na ulicę to porównaj Polskę do zachodnich państw, a nie piszesz ze u nas nie ma zamordyzmu jak u ruskich.

Problemy Rosji są pielęgnowane od dziesięcioleci. W Polsce jawny nepotyzm, defraudacja pieniędzy i bezkarność kolesi nasiliła się jak PiS doszedł do władzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@dizzydom nie zapisałem wszystkich linków i filmów, które widziałem. Ale jeśli ktoś śledzi odpowiednie konta na Tweeterze potwierdzi moje słowa. Nie doceniamy tego co mamy w Polsce w porównaniu do Rosji Putina.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Nie doceniamy tego co mamy w Polsce w porównaniu do Etiopii

Chyba za dużo telewizyjnej propagandy by porównywać się zawsze do gorszych od nas - nie tędy droga
  • Odpowiedz
@Grooveer: ale to jest mylne tłumaczenie. Ludzie nie wychodzą na ulice z kilku powodów - problem ich nie dotyczy, problem ich dotyczy ale nie w rażącym stopniu, nie mogą sobie pozwolić na wychodzenie na ulice bo stracą pracę, społeczeństwo jest spolaryzowane.

Jesteśmy takim narodem, że nie widzimy źródła problemu. Na rażące podwyżki wynikające z inflacji odpowiadamy protestami / strajkami zadając podwyżek, a nie ograniczenia wydatków i marnowania defraudowania pieniędzy.
Na
  • Odpowiedz