Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w koncu postanowilem zabrac sie za swoj problem (20 lvl here, stulejka niepelna i raczej tez krotkie wedzidełko), kiedys bylem na NFZ u urologa i mowil, zeby to wycwiczyć bo jest wszystko ok no i w ogole to po co przychodze (no nie jest XD) cwiczenia nic nie daja wiec chce skonczyc z tym raz a porzadnie poprzez obrzezanie i teraz mam kilka pytan, raczej z wyzszej polki, ale moze ktos mi cos doradzi
Orientujecie sie czy warto doplacic do zabiegu z laserem CO2 ? Wyjdzie jakies 900zl wiecej ale czy faktycznie szybciej sie wszystko zagoi i wyjdzie lepiej niz klasycznie czy bujda na resorach i nie bawic sie w to?
Jaki sposob ciecia rekomendujecie? Zdac sie na doktora czy cisnac na swoja wersje? Wedzidelko rozumiem przy pelnym obrzezaniu tez mowi papa? Bo czytalem wersje ze niektorzy zaluja bo pozniej nic nie odczuwaja przy segzzzie
Pracuje tez fizycznie wiec jaki okres bede niezdolny do pracy, myslicie ze orientacyjnie max 3 tygodnie bedzie wystarczajaco?
I jak jest z ta nadwrazliwoscia zoledzia? Szybko raczej sie przyzwyczai skoro bedzie calkiem odsloniety czy bede sie z tym gonił kilka miesiecy a pierwsze dni zdychał z bolu?
Cena z miejscowym znieczuleniem to 2200, z doplata do lasera co2 calsoc 3100 w #poznan to chyba spoko cena w tych czasach mi sie wydaje.

Wszystkie opinie, tipy,,historie, heheszki-smieszki przyjme, "thanks form the mountain" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdro mireczki.

#stulejka #meskiproblem #meskiesprawy #niebieskiepaski #obrzezanie #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380fe464bf3873cacec4795
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
EleganckaKapucynka: Robilem z dyche lat temu, pierwsze dni masakra. Myślę że trzy tygodnie to nawet za dużo, tydzień dwa
starczy wolnego. Żołędz szybko się przyzwyczai, mnie właśnie bolał przy dotyku przed i nie dalo się absolutnie do konca ściągnąć napleta, pieprzenie z tymi cwiczeniami, cwoki z nfz. Nie pamiętam już szczegółów reszty.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz