Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
993 575 + 34 = 993 609

Pierwsza wieczorna jazda z lampką TOWILD CL1200. Wygląda na to, że będę bardzo zadowolony ze swojego jedynego zakupu w tym roku z ali ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczególnie wygodny jest pilocik który bezproblemowo można obsługiwać nawet w rękawicach (zmiana jaśności, zmiana trybu, "długie" jak w samochodzie). We wcześniejszej lampce Prox Sirius (która będzie pełnić funkcję zapasowej) bardziej jest oświetlony środek a reszta średnio. Tutaj oświetlenie jest jednolite i bardzo dobrze doświetlone boczne strefy (dodatkowo odcinka zgodna z niemieckim prawem drogowym StVO).

Jedynym minusem z mojej strony jest to, że uchwyt M80 igpsport nie jest w 100% kompatybilny z adapterem z opakowania. Musiałem trochę pokombinować, ale się udało ;)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 993 575 + 34 = 993 609

Pierwsza wieczorna jazda z lampką TOWILD CL1200...

źródło: comment_1669409980eWRJWabsx1hnB63tOZjE5b.jpg

Pobierz
  • 9
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny:

Tu się sprawa komplikuje, jest niestety jakaś blokada której pewnie nie da się obejść (pewnie ochrona przed przegrzaniem itd., bo latarka ładuje się do pełna w 4 godziny a 2. tryb przy 600 lumenach starcza na 3:30h).
Tak więc mamy podczas ładowania moc oświetlenia podobne do PROX Aero F III.

Co możemy robić podczas ładowania:

--> Włączyć przyciskiem latarki 1. tryb czyli 300 lumenów bądź zmienić w tym trybie dwa
@Cypherspeed:

Pisałem wyżej, że będę używał głównie pierwszego trybu (300 lm), więc nie wiem skąd ta krytyka. Tym samym tokiem myślenia powinno się zakazać wjazdu wszystkim samochodom do miasta, bo przecież mogą się rozpędzić dużo szybciej niż 50/60/70.
Dodatkowo dzięki temu, że latarka ma odcinkę to będę wszystkich #!$%@?ł dużo mniej niż większość rowerzystów.
@Cypherspeed: @donmateok: Część tych lampek ma odcięcie, tak, żeby ludziom nie świecić po gałach, coś jak światła mijania w samochodzie.
Z drugiej jednak strony wolę, żeby ktoś miał za mocną i walącą po gałach lampkę, niż oświetlenie widoczne dopiero z 2m albo w ogóle jego brak + strój rowerowego batmana, czarny i bez odblasków. Ja się takich ludzi boję jak jadę na rowerze, a co dopiero jak się prowadzi samochód
Z drugiej jednak strony wolę, żeby ktoś miał za mocną i walącą po gałach lampkę


@thedestroyerofeels: a ja wolę jak nikt mi nie #!$%@? po oczach - zestaw Kellys twins kosztuje na allegro 17pln jak ktoś nie chce żarówy za 200 a być widocznym. dziadom co jeżdżą z reflektorem na kierownicy ostatnio zacząłem świecić po oczach na szybkości wyrywanym z uchwytu lumintopem i jak oni dostają wiązką w ryj to nagle