Wpis z mikrobloga

@essos: nie te czasy gdzie fajne latarki bywają po 50zł. na fajnych promocjach fajne latarki są po 120+( ͡° ͜ʖ ͡°)

za <50zł masz coś takiego
dioda dobra, nie jest to zwykła soczewka i rozkład światłą spoko, natomiast obecność samego zoomu zbędna bo to nawet na maksymalnym świeci szeroko. stabilizacji brak, oczywiście 300 lumenów jest jedynym trybem osiągalnym bo ten wyższy działa 30 sekund.

lądujesz dołączanym kablem bo złącze zwalone i inne
  • Odpowiedz
@essos: kup sobie na olx/allegro jakieś z depakietu za 6zł xd
w najgorszym wypadku będziesz miał granat odłamkowy w cenie latarki

za 50zł trudno o jakąkolwiek latarkę która świeci a nie udaje, że świeci. jeszcze z ogniwem standardowym i wbudowaną ładowarką. trudna sprawa
  • Odpowiedz
@essos: no między tym s11c a tym co wyżej zapostowane to bym powiedział, że jest znacząca różnica na korzyść s11c.

co do innych, ehh. nie ma tego testów zbytnio więc nieco w ciemno kupujesz. ktoś musi być pierwszy

ogólnie da się zrobić sensowną latarkę w tej cenie bo jakoś sofirn zrobił s11c, wiec pewnie są i inne firmy krzak które też są spoko tylko nie są znane bo nikt tego nie testuje na forach o
  • Odpowiedz
  • 0
@Cfany_rudzieledz ale czemu przeczyć?

Zacytowalabys o co chodzi jak się odnosisz do wątku sprzed paru dni, ja mam pamięć średnia, 8 lat benzodiazepin nie było zdrowe dla mojej kognicji xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Cfany_rudzieledz a chodziło Ci, że fajne latarki powyżej 120 bywają? I temu to przeczy.

To się nie zgodzę, dla mnie wymogiem aby latarka była fajna jest stabilizowany sterownik, najlepiej buck/boost, niezła dioda (nie jakieś zabytki gdzie się pojawiły lepsze) . Też dobra termoregulacja jest pożądana.

Hd15 nie spełnia żadnego z tych wymogów

Nie brałem opio.
  • Odpowiedz