Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: Dziwna odpowiedź Justine – czytając wcześniej tweet Elona było dla mnie oczywiste, że obydwoje byli w szpitalu wtedy. Trudno uzasadnić dlaczego Justine uznała za sensowne "korygowanie" tego wpisu i co właściwie koryguje – Elon nie napisał ani nie sugerował, że Justine nie trzymała ich syna w ostatnich chwilach jego życia. Czuwanie przy umierającym noworodku zwykle nie jest zajęciem dla jednego rodzica. Ale jak widać ludziom wiele do hejtowania nie trzeba
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Szukając jakiegoś wyjaśnienia tej dziwnej odpowiedzi zrobiłem szybki research i w późniejszych tweetach Justine sama precyzuje, że – patrz screen. "Ostatnie uderzenie serca", o którym pisze Musk, może wystąpić nawet godziny po momencie, o którym pisze Justine (a także, gdy dziecko jest już odłączone i formalnie nie żyje od "dawna"). Z jakiegoś powodu Justine sformułowała pierwszą odpowiedź tak, jakby Elona miało w ogóle nie być przy śmierci ich syna i
texas-holdem - @LubiePieski: Szukając jakiegoś wyjaśnienia tej dziwnej odpowiedzi zro...

źródło: comment_16694087841ppU1sFETEVIP9QKGDxFTI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@texas-holdem: o gurwa czyli to jednak prawda o fanach lelona że byście ssali #!$%@? gdyby wam kazał XDXD

celowo przyciąłeś dalszą część bo wtedy widać że twoje fikołki są idiotyczne xD
tak dziecko umarło jej na rękach po czym pojechała sobie do domciu a lelon potem potrzymał ciało i słuchał jak magicznie serce sobie biło XDXDXD

elon musk to notoryczny kłamca i krętacz a ty robisz z siebie błazna za darmo
LubiePieski - @texas-holdem: o gurwa czyli to jednak prawda o fanach lelona że byście...

źródło: comment_16694102694tZVcZtGfTfEixAJB8doq5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
celowo przyciąłeś dalszą część


@LubiePieski: Co konkretnie zostało przycięte w jej tweecie? Czy na swoim screenie widzisz jakąś "pominiętą przeze mnie" część jej tweeta? Czy to przycięcie jakie wykonałem jest tu teraz z nami?

tak dziecko umarło jej na rękach


Wyjaśniam, choć prawdopodobnie nie warto:
– śmierć jest medycznie stwierdzana zanim jeszcze odłączona zostaje aparatura podtrzymująca, w tym podtrzymująca bicie serca (procedura odwrotna byłaby nielogiczna, nieprawdaż?)

magicznie serce sobie biło XDXDXD
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet W sumie też można to różnie rozpatrywać. Ale tak jak mówię - chodziło mi bardziej o semantykę, niż o samą sytuację. Dla mnie w ogóle rozstrzyganie w internecie na forum publicznym kto trzymał dziecko jak umierało jest niesmaczne, wręcz obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Dla mnie w ogóle rozstrzyganie w internecie na forum publicznym kto trzymał dziecko jak umierało jest niesmaczne, wręcz obrzydliwe.


@mbasasello: Zgoda, dlatego właśnie bardzo dziwny wydźwięk ma dla mnie pierwsza odpowiedź Justine. Brzmi, jakby chciała miedzy słowami zasugerować, że tylko ona ma "moralne prawo" do używania sformułowania typu "nasz syn umarł w moich ramionach", mimo iż później sama doprecyzowała, że nie podważa wypowiedzi ex-męża o "ostatnim biciu serca", tylko że "ważne
  • Odpowiedz
Notoryczne w przestrzeni social-mediowej jest zarzucanie Muskowi kłamania bez żadnych podstaw

@texas-holdem: ło #!$%@?. To już uber fikołek. Jak tam FSD, od 2017 działa wersja produkcyjna? Od 2018 SpaceX robi wycieczki kosmiczne? A może zaraz ludzie lądują na Marsie, bo przecież Lelon zapowiedział to na 2022? A to tylko część z jego obietnic o których perfidnie kłamał.

@LubiePieski: texas to wyznawca Lelona, on na wszystko robi takie fikołki, byle tylko
  • Odpowiedz
ło #!$%@?. To już uber fikołek. Jak tam FSD, od 2017 działa wersja produkcyjna? Od 2018 SpaceX robi wycieczki kosmiczne? A może zaraz ludzie lądują na Marsie, bo przecież Lelon zapowiedział to na 2022? A to tylko część z jego obietnic o których perfidnie kłamał.


@CytrynowySorbet: Wybacz ale trzeba być idiotą, by stosować określenia typu "kłamstwo" w odniesieniu do aspiracyjnych dat realizacji bezprecedensowo ambitnych osiągnięć technologicznych/inżynieryjnych. Spółka SpaceX została utworzona w
  • Odpowiedz
@texas-holdem: już już elonboju, spokojnie. Ja wiem, że mit twojego guru, do którego sobie pałujesz pęka, przez co i z twoją psychiką gorzej, ale już skończ z tymi fikołkami, bo cie kark rozboli.

Fajnie, napisałeś sporo o Marsie, a dwie pierwsze sprawy, które wspomniałem specjalnie przemilczałeś, bo kościół świętego elona zabrania przyznawać się do kłamstw?

Dla nie-idiotów nie ma bowiem żadnego znaczenia czy pierwszy statek SpaceX wyląduje na Marsie w 2025,
  • Odpowiedz
to się misiaczku nazywa manipulacja i naciąganie inwestorów, poprzez przekazywanie fałszywych danych, o których się wie, że nie mają pokrycia w rzeczywistości. 20 lat to w #!$%@? długo.


@CytrynowySorbet: Inwestorzy nie planują osiągać zysków z lądowań na Marsie, a data pierwszego lądowania ma dla decyzji o inwestycji w SpaceX zerowe znaczenie. Tobie się naprawdę wydaje, że ktoś inwestuje w SpaceX z zamiarem zarabiania na lotach na Marsa? Albo że jak ktoś
  • Odpowiedz