Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ankast3: ten tekst jest z d--y. Moja babcia diagnozą z internetu uratowała dziadkowi życie, bo "lekarz" nie potrafił rozpoznać zakrzepicy i jeszcze się kłócił, że ma rację.

W tym kraju tym skurczybykom trzeba patrzeć na ręce, bo oni patrzą tylko na kasę.
  • Odpowiedz
@gorzki99:


Jak jest tak zle to zapraszam do "biedronki". Jak bedzie? Tylko pamietaj ze kawy sie tam nie napijesz

W gabinecie często też się nie napijesz. Czytam Twoje komentarze i myślę, że masz bardzo duży problem o wiele rzeczy. Może warto to przepracować. Trudno musi Ci się
  • Odpowiedz
Nic z mojego komentarza wyżej nie wnosiło, że gardzę kimś po technikum czy zawodówce. Nie znasz mnie, a napisałeś tak, jakbym unosiła się pychą, bo mam wyższe wykształcenie.


@ankast3: Nigdzie nie napisalem ze Ty tak twierdzisz. Odnioslem sie tylko do tego arguemtu ktory jest poruszany za kazdym razem. "bo lekarz sie 6 lat musial uczyc". Wiec (moze teraz mniej ostro napisze) co z tego?

Ktos kto sie nie musial 6 lat uczyc jest gorszy? Nie zasluguje na szacunek i wyplate? Owszem ze napisalem dosc ostro - taki byl zamiar. Tylko wtedy jest szansa ze do kogos trafi. Do Ciebie trafilo bo sie oburzylas ze nic takiego nie napisalas. Wiec pytam jeszcze raz -co to za argument i co ma na celu? Tylko o to
  • Odpowiedz
Nie ma bardziej aroganckiego środowiska niz lekarze. Idąc na nfz nie raz czuję się niczym intruz, przeszkoda.
Inna sprawa- dlaczego miałbym nie probowac czytac o swoim przypadku w internecie?
  • Odpowiedz