Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: za dzieciaka będąc u rodziny w Nowej Hucie pamiętam jak ojciec mnie specjalnie zabrał, żebym mógł spojrzeć na szarego smutnego człowieka. Wtedy wydawało mi się to dziwne, ale to była dobra lekcja.
@stefan_pmp: Pomnik „myśliciela” ideologii narzuconej Polsce siłą czołgów i gwałtem pijanych kacapów i pomnik upamiętniający tragiczną śmierć Polaków w katastrofie lotniczej, której by nie było, gdyby nie rocznica mordów dokonanych kilkadziesiąt lat wcześniej przez tych, na których zlecenie postawiono pomnik z 1 zdjęcia. Faktycznie to samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_pmp: Dlaczego na tych wszystkich zdjęciach schody są masywne a w rzeczywistości o mało ich nie przeoczyłem na dużym placu? XD
pomnik upamiętniający tragiczną śmierć Polaków w katastrofie lotniczej, której by nie było, gdyby nie upór Pasażera Numer Jeden, którego kancelaria (z Sasinem i Dudą na czele) tragicznie zorganizowała lot, do tego się spóźnił więc parł na to, żeby lądować mimo braku warunków, i przy poprzedniej takiej akcji jak mu się piloci postawili, to ich wymienił na takich bez doświadczenia, którzy wykonali polecenie "zmieścisz się, śmiało" bez gadania


@Jacques-Pierre: poprawiłem ci drobną