Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy, ponieważ od jakiegoś czasu mam poważny problem z bezsennością z powodu koszmarów , które nawiedzają mnie w nocy.

Wubudzam się z przyspieszonym biciem serca i nie mogę już dalej zasnąć. Słabo przez to funkcjonuje mój sen nie jest regenerujący.

Może się to wydawać śmieszne, ale dla mnie nie jest. Powodem moich lęków i treścią koszmarów jest strach przed gwałtownym, niekontrolowanym wzrostem wymagań kobiet.

Jest to nie tyle lęk przed skutkami tego dla mnie, chociaż w pewnym sensie też, ale rdzeń lęku jest inny.

Jest to jak lęk przed rozrośnięciem się czegoś do monstrualnych, niepoddajacych się kontroli rozmariów. Coś jak lęk przed anomalią i czymś nielogicznym. Gdy umysł męski jest w stanie coś logicznie złożyć to się uspokaja, ale gdy absurd rozrasta się poza kontrolę i do rozmariów, które wykraczają poza zdrowy rozsądek to zaczyna to mnie przerażać.

To jak dwunastometrowy żarłacz biały, syzyfowa praca do wykonania, albo wielki dług, powódź i zalewanie całego świata, tsunami rosnące w górę itd.

Właściwie to od strony pragmatycznej to już przestaje też być zabawne i zaczyna być groźne, bo o ile jeszcze długi czas byłem ze sporym zapasem ponad progiem minimalnych wymagań kobiet to ten próg się zaczyna podnosić i niebezpiecznie do mnie zbliżać.

Najpierw wymagania przestanie spełniać jakiś lepszej jakości normik, to jeszcze jakoś mogę przeżyć, potem będzie jakiś całkiem niczego sobie typ 7/10 z dobrym hajsem to też jeszcze zniosę, ale potem będę ja, a to już niedobrze.

#bezsennosc #sen #zdrowie #redpill #blackpill #tinder #randki #hipergamia #podrywajzwykopem #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #kobiety
  • 3
@Ynfluencer: Ja też dzisiaj miałem strasznego koszmara, sniło mi się że jestem normikiem, do teraz dostaje ciar na plecach jak mi się przypomni, najprawdopodobniej nigdy nie przyśni mi się nic straszniejszego niż życie normana