Wpis z mikrobloga

@Karl_Tofel: aż mi się coś zrobiło w środku.. inna sprawa że podstawowo ogarnięta osoba, nie robiła by problemu aby partnerka zrobiła sobie zdjęcie z aktorem. I wtedy tej sytuacji by nie było.
Gość pewnie się pieklił i nie odstępował jej na krok, a Ronon, bo on zawsze będzie dla mnie Rononem ze Stargate Atlantis aby jakoś rozładować dziwną sytuację zrobił coś takiego. Chociaż nie pochwalam upokarzania ludzi i nikt z rigczem
@analogiczna: pewnie podoba i co z tego? Wystarczy mieć trochę dystansu do siebie, by nie brać takich rzeczy jako atak. Będziesz w związku to będziesz musiała się liczyć z tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się podobał Twojemu niebieskiemu i to niezawsze będziesz Ty. I możesz do tego podejść na luzie, będąc pewna swojego związku, albo srać żarem z zazdrości.
@analogiczna: akurat ten aktor jest mi obojętny, ale jakby był to Arnold Schwarzenegger z moją dziewuchą, który pozowałby, że mi sprzedaje lepe to bym się uśmiał i powiedział mu, Arni, co jeszcze chcesz, portfel? Skarpety? Masz, bierz, w końcu jesteś Arni!
Tak działają idole. Trochę luzu :)