Wpis z mikrobloga

@Karl_Tofel: wiem, że żart i w ogóle ale wyobrażam sobie odwrócenie tej sytuacji jakby tam jakaś aktorka odpychała tą laske stojąc obok faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L1nox: po pierwsze to jakikolwiek chłop zostałby wyśmiany za bycie fanboyem jakiejś aktorki, zaraz dostałby łatkę dziwaka itp., ale jak baby mają obsesje na punkcie Deppów, Chalametów i się z tym nie kryją to już wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: aż mi się coś zrobiło w środku.. inna sprawa że podstawowo ogarnięta osoba, nie robiła by problemu aby partnerka zrobiła sobie zdjęcie z aktorem. I wtedy tej sytuacji by nie było.
Gość pewnie się pieklił i nie odstępował jej na krok, a Ronon, bo on zawsze będzie dla mnie Rononem ze Stargate Atlantis aby jakoś rozładować dziwną sytuację zrobił coś takiego. Chociaż nie pochwalam upokarzania ludzi i nikt z rigczem
  • Odpowiedz
@r5678: ten obrazek to woda na młyn wszystkich pillowców.
Ja go widzę jako zabawny, stylizowany. Nie można wyciągać tak daleko idących wniosków na podstawie tak niewielkiej ilości informacji. Może obydwoje czują taki humor, może to satyra, a może faktycznie upokorzenie.
  • Odpowiedz
@analogiczna: pewnie podoba i co z tego? Wystarczy mieć trochę dystansu do siebie, by nie brać takich rzeczy jako atak. Będziesz w związku to będziesz musiała się liczyć z tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się podobał Twojemu niebieskiemu i to niezawsze będziesz Ty. I możesz do tego podejść na luzie, będąc pewna swojego związku, albo srać żarem z zazdrości.
  • Odpowiedz
@analogiczna: akurat ten aktor jest mi obojętny, ale jakby był to Arnold Schwarzenegger z moją dziewuchą, który pozowałby, że mi sprzedaje lepe to bym się uśmiał i powiedział mu, Arni, co jeszcze chcesz, portfel? Skarpety? Masz, bierz, w końcu jesteś Arni!
Tak działają idole. Trochę luzu :)
  • Odpowiedz