Wpis z mikrobloga

Kto był na wykopie ten się z cyrku nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Logika wykopków.

Różowe walczą o prawa ofiar przemocy domowej. Takich ofiar jest ogrom.
Jakiś procent idiotek wykorzystuje luki w prawie do własnych celów, wyrabiając mężczyzn w stosowanie przemocy.
Kto jest zły?
- mężczyźni, bo stosują przemoc domową wobec kobiet (gdyby nie oni, nie byłoby potrzeby tworzyć ustaw).
- politycy, którzy piszą te ustawy na kolanie
- babsztyle, które wykorzystują luki w ustawach do wyrzucenia mężczyzn z ich własnych domów.

Sama idea nie jest zła, dopóki właśnie oskarżony nie jest od razu traktowany jak winny oskarżeniom, sprawę należy najpierw zbadać lecz na wszelki wypadek odizolować potencjalną ofiarę od potencjalnego kata.

Kogo obwiniają wykopki?
Kobiety, które jedynie chcą dobrze i chcą chronić ofiary przemocy przed np zemstą kata za to, że ofiara w końcu przerwała milczenie. To skoorwesyństwo nakazać ofierze jeszcze opuścić dom i w sumie nie wiadomo, gdzie iść, najlepiej z dziećmi pod most.

Innymi słowy ich postulaty brzmią "walka o interesy kobiet szkodzą interesom facetów, więc są złe, trzeba ich zakazać, w drugą stronę oczywiście jak najbardziej może być". XD

Zaraz któryś powie, że to wina ofiar, że sobie wybrały oprawców przemocowców na mężów. Bo przecież poleciały na wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale faceci magicznie nie są winni temu, że ich ukochana okazała się koorwiszczem składającym fałszywe zeznania by przejąć jego mieszkanie xD

Według nich trzeba karać kobiety za wybór złego mężczyzny, zaś oni są ofiarami własnego złego wyboru kobiety xD

Bo jak mąż leje żonę, to ona jest temu winna
A jak mąż jest wykorzystywany przez żonę, to też ona jest temu winna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niebiescy, w szczególności wykopki, to mistrzowie unikania odpowiedzialności za swoje czyny i zwalania jej na płeć przeciwną.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #prawo #przemoc #pieklokobiet #pieklomezczyzn #logikaniebieskichpaskow
  • 10
Poza tym, fałszywe oskarżenia i tak mało co szkodzą


@localwitch: ciekawe czy nadal będziesz miała takie samo zdanie gdy Twojego partnera lub ojca ktoś oskarży o gwałt i informacja o tym się rozniesie. Nawet gdy zostanie uniewinniony (a w przypadku fałszywych oskarżeń często nawet nie dochodzi do jakiejkolwiek rozprawy) jego życie jest zniszczone i zostaje z łatką gwałciciela.

mężczyźni, bo stosują przemoc domową wobec kobiet

@AlienFromWenus: a kobiety to już
@Xuzoun czy ktoś z twojego otoczenia został niewinnie oskarżony? ja niestety byłam świadkiem takiej sytuacji, lecz byłam zbyt mała żeby cokolwiek z tym zrobić, a uraz mam do tej pory. więc uwierz mi, jest mnóstwo gwałcicieli którzy NIGDY nie zostali oskarżeni.
@localwitch: Póki co nie - ani niewinnie, ani z podstawami. Co nie znaczy że mamy tolerować wadliwy system który pozwala niszczyć bezkarnie ludziom życie - nieważne czy fałszywych oskarżeń jest 1% czy 10%, każde z nich jest czyjąś ludzką tragedią. O winie powinien decydować sąd.
@Xuzoun: i tak jak napisała wyżej localwitch - usprawnić należy system, a nie sprzeciwiać się ustawom mającym chronić dobro kobiet, niszcząc tym samym ich jedyną linię obrony Natomiast bezmózgie incele oczywiście wolą dowalić kobietom bo w ich rozumowaniu gdyby baby siedziały cicho o pozwalały się tłuc to by teraz nie było wywalania facetów z ich własnych domów na podstawie fałszywych oskarżeń xD

Podbicie i przemoc jest dużo gorsza niż fałszywe oskarżenie,
@localwitch:

I tu jest problem, dzban który molestuje, gwałci, bije, często nie zostaje nawet przesłuchany, a potem mści się na ofierze za przerwane milczenie

Ale jak ktoś jest niewinny, i się nie spodziewa takiego oskarżenia, nie wie jak sobie z tym radzić,.potem w pracy może być zwolniony, rodzina może się odsunąć itp.

I sobie z tym nie radzi tak jak ten dzban wyżej, widocznie on facet jest głupszy, tym częściej stosuje