Wpis z mikrobloga

@biczek: @Warrior: ja między innymi przez tego typu akcje zacząłem robić darmowe nadgodziny hehe. Ale pamiętam jeszcze jak ostatnio się #!$%@?łem, bo manager zapytał czy fajne są takie spotkania i tym podobne. Odparłem że tak, może być ich jeszcze więcej. Jednak chciałbym aby wiedział o tym że jak są spotkania to on wykonuje swoją robotę, tylko że ja później o 16 muszę zostawać i pisać soft. No i gościa zamurowało,
@Young_Senior: I bardzo dobrze mu powiedziales, ja mam swoj limit spotkan w ciagu dnia. Po prostu odmawiam udzialu jezeli nie jestem potrzebny. Dodatkowo dzien poprzecinany spotkaniami po poludniu uwazam za zmarnowany..
@Warrior: dla ludzi co nie programowali nigdy oni nie zdają sobie sprawy że aby coś skleić sensownego Dev potrzebuje około 4-5h totalnego spokoju i wyciszenia, ja miałem akcje kiedyś że specjalnie rano wstawałem by coś zakodzić. Teraz z tym walczę i mówię otwarcie czy mam programować czy bawić się w biznes analityka, bo ja nie dam rady programować jak mam spotkania non stop. Potrzebuje wyciszenia 4-5h