Wpis z mikrobloga

Tak na poważnie, co wy widzicie w tym tiktokerze z barcelony? Gość skończył się w kadrze po eliminacjach do mistrzostw świata w 2018. Od tego momentu nic, dosłownie nic nie wniósł do kadry nic poza swoimi toksycznymi zagrywkami. Na boisku od dawna jedyne co robi to macha łapami i narzeka na kolegów.

Najbardziej i tak wkurza mnie nietykalność Lewandowskiego wśród Polaków. Gość nasrał nam wszystkim do gęby swoją wczorajszą postawą, a ludzie zachowują się jakby nic się nie stało. Gdyby taki Krychowiak albo Milik nie trafili karnego na wagę awansu z grupy byliby dożywotnio grillowani na tagu jako antypolacy. Tymczasem na Lewandowskiego nie można powiedzieć choćby słowa krytyki bo zostaniesz zjedzony przez jego zaślepionych fanatyków

Jak można w ogóle brać na poważnie kandydaturę tej łamagi na miano najlepszego polskiego piłkarza w historii? Gość zasłynął ze strzelania ogórkom, a ludzie wychwalają go pod niebiosa. Bez żartów kadra gra lepiej bez jego napompowanego do granic możliwości ego. Jak dla mnie największy hamulcowy kadry ostatnich 4 lat. Dziękujemy za wszystko, DOWIDZENIA!!!

#mecz #pilkanozna #mundial #reprezentacja #polska #lewandowski #sport
Manfakk - Tak na poważnie, co wy widzicie w tym tiktokerze z barcelony? Gość skończył...

źródło: comment_1669160902K6HLkHKwmzzbzo3dIIhLRl.jpg

Pobierz
  • 20
@bear2112: Kiedy jesteś "najlepszym" powtarzam "NAJLEPSZYM" napastnikiem świata to po prostu musisz wykorzystać w takim meczu tą jedną czy nawet pół okazji na gola, ale nie ty dostajesz RZUT KARNY! Karny które trenujesz po każdym treningu żeby właśnie w takich momentach nie zesrać się metr przed kiblem. A ty co robisz? Strzelasz jak jakiś 13 latek na orliku...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Manfakk: karnego #!$%@?ł i tu się zgadzam. Chodzi mi o całość gry tego zespołu, mając #!$%@? przyjęcie i podania ciężko będzie wygrać. Dodatkowo wychodzą na murawę z nastawieniem że grają żeby nie przegrać, obsrani stoją bojąc się wyjść z własnej połowy.
Kiedy jesteś "najlepszym" powtarzam "NAJLEPSZYM" napastnikiem świata to po prostu musisz wykorzystać w takim meczu tą jedną czy nawet pół okazji na gola, ale nie ty dostajesz RZUT KARNY! Karny które trenujesz po każdym treningu żeby właśnie w takich momentach nie zesrać się metr przed kiblem. A ty co robisz? Strzelasz jak jakiś 13 latek na orliku...


@Manfakk: taki jest sport, Lewandowski strzeliłby pewnie na 100 karnych 99 bramek. Argentyna na
Kiedy jesteś "najlepszym" powtarzam "NAJLEPSZYM" napastnikiem świata to po prostu musisz wykorzystać w takim meczu tą jedną czy nawet pół okazji na gola, ale nie ty dostajesz RZUT KARNY! Karny które trenujesz po każdym treningu żeby właśnie w takich momentach nie zesrać się metr przed kiblem. A ty co robisz? Strzelasz jak jakiś 13 latek na orliku...


@Manfakk: Benzema nigdy by czegoś takiego nie zrobił. ( ͡° ͜ʖ ͡
@Manfakk: Warto dodać, że zarówno Bale, jak i Messi udźwignęli presję i swoje karne strzelili. No a Robert jak to Robert w reprezentacji, czyli dupa z majonezem. Ile on tak naprawdę zajebistych meczów w kadrze rozegrał na miarę potencjału NAJLEPSZEGO PIŁKARZA ŚWIATA? Myślę, że palców jednej ręki by starczyło.
@Manfakk: Lewandowski w każdym razie jest nietykalny, bo leczy nasze ogromne polskie kompleksy niższości. Jak Portugalii nie szło i Ronaldo nie ciągnął repry, to tam nikt nie #!$%@?ł głupot w stylu "ROBI MIEJSCE KOLEGOM", tylko normalnie był jechany jako że w normalnym kraju im większy jesteś, tym więcej się od ciebie wymaga. A u nas, w Polsce, jest niestety odwrotne - im większy jesteś, tym bardziej nic nie można ci powiedzieć
@Manfakk: nawet nie czytałem innych komentarzy pod twoim postem, tylko przeczytałem sam post. Ja się z tobą, OPie zgadzam, mogą sobie inni pisać, że Lewy to, Lewy tamto, usprawiedliwiać, że są inni zawodnicy, że jest trener, ale taka jest prawda. Lewy nic nie dał od siebie w ataku i źle wykonał karnego. Pogódźcie się z tym. Ja rozumiem, że robienie z Lewego jakiegoś patałacha, który nic nie umie to przesada w
@Manfakk: @ananasowy: > kult boskości Robercika

ja polecę dalej. Mam wrażenie, że ludzie, a w szczególności Polacy muszą mieć swojego bohatera narodowego, bożka któremu mogą wchodzić w dupę. Wszyscy mają beke z kultu papieża-polaka, jak to można być tak zaślepionym i nie widzieć wad, a tu się #!$%@? to samo w aspekcie socjologicznym. Za 10-15 lat będą powstawać stadiony im Roberta Lewandowskiego, a młodzież będzie miała z tego beke, tworząc
@Manfakk: ale wy wszyscy macie ból dupska . Czy dlatego ze chcecie być tymi pierwszymi hejterami którzy tak się na oryginalność chcą wybić i jako pierwsi pojechać po reprezentacji ? Wiadomo że genialnego poziomu nasza reprezentacja nie ma mimo dobrych indywidualności ale żeby nagle po remisie robić z tego koniec swiata ? to co ma argentyna teraz zrobić?. Niestety u nas od lat nikt tego sensownie nie umie sklecić. bo raz