Wpis z mikrobloga

Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn? Pewna feministka na Twitterze zażartowała z choroby Karla Godela - matematyka, fizyka i filozofa, specjalisty w logice matematycznej. Godel cierpiał na wiele, niezdiagnozowanych w ówczesnych czasach zaburzeń afektywnych, z czego jedno objawiało się strachem przed zatruciem jedzenia. Jadł więc tylko posiłki przygotowane przez swoją żonę. Gdy ta zmarła, sam Godel umarł z niedożywienia (w dniu śmierci ważył 29 kg).

Ten historyczny fakt stał się powodem dla seksistowskiego żartu dla feministek i feministów o tym, jak to mężczyźni nie potrafią sobie przygotowywać jedzenia sami.

#logikarozowychpaskow #feminizm #bekazlewactwa #lewackalogika #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #depresja
Pobierz sildenafil - Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn? Pewna ...
źródło: comment_1669128658D3t0O1i8N3L6YM49UDRXtv.jpg
  • 46
@Kryspin013: a ja mam inną teorię: tego typu wpisy ja mój powyżej powodują u Ciebie poczucie dyskomfortu, ponieważ jako feminista dowiadujesz się po raz kolejny, że ideologia, którą wyznajesz, jest przeciwna Twoim prawom.


@sildenafil: mógłbyś mieć rację gdyby nie fakt, że nie jestem feministą i w ten sposób całe to twoje #!$%@? można zaorać.

Widzę, że nie bardzo też masz jak się bronić więdzy nazywasz mnie feministą co chwilę i
@sildenafil: Taki wpis u niej nie dziwi. Nie pierwszy i nie ostatni. I na pewno nie jest to żaden żart z jej strony. Ona już dawno odpłynęła w swej mizoandrii stając się taką stereotypową feministką.
Do tego na swoich socjalach często banowała za wspomnienie o kwestiach nierówności dotyczących mężczyzn.
I mówimy tu o osobie, która zdradziła swoje lewicowe ideały, za "srebrniki" z Zalando. Za co mocno została zjechana po lewej stronie,
Typie, to jest żart ()


@Kryspin013: rozumiem, że jakby ktoś żartował ze zgwałconej kobiety, która po gwałcie popełniła samobójstwo, że "hehe widać słabo jej dogodzili" to też byś napisał, że to tylko żart?

czyli ciebie nie obchodzi żadna sprawiedliwość tylko zwykłe #!$%@? po feministkach xD


Przecież w tym przypadku je#$&nie po feministkach jest jak najbardziej sprawiedliwe. Zesrałeś się, że ktoś lewicy hipokryzję wytyka?
@Kryspin013: rozumiem, że jakby ktoś żartował ze zgwałconej kobiety, która po gwałcie popełniła samobójstwo, że "hehe widać słabo jej dogodzili" to też byś napisał, że to tylko żart?


@skitarii: Nie widze w tym analogii. Ale tak to odebrałem. Może masz rację.

Zesrałeś się, że ktoś lewicy hipokryzję wytyka?


@skitarii: Nie, wytykam ją OPu. Napisałem wyżej o tym. OPu kilka razy wcześniej zdarzało się robić z igły widły i wręcz
powodem dla seksistowskiego żartu dla feministek i feministów o tym, jak to mężczyźni nie potrafią sobie przygotowywać jedzenia sami.


@sildenafil: o #!$%@?... jesteś niezawodny.