Wpis z mikrobloga

Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn? Pewna feministka na Twitterze zażartowała z choroby Karla Godela - matematyka, fizyka i filozofa, specjalisty w logice matematycznej. Godel cierpiał na wiele, niezdiagnozowanych w ówczesnych czasach zaburzeń afektywnych, z czego jedno objawiało się strachem przed zatruciem jedzenia. Jadł więc tylko posiłki przygotowane przez swoją żonę. Gdy ta zmarła, sam Godel umarł z niedożywienia (w dniu śmierci ważył 29 kg).

Ten historyczny fakt stał się powodem dla seksistowskiego żartu dla feministek i feministów o tym, jak to mężczyźni nie potrafią sobie przygotowywać jedzenia sami.

#logikarozowychpaskow #feminizm #bekazlewactwa #lewackalogika #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #depresja
Pobierz sildenafil - Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn? Pewna ...
źródło: comment_1669128658D3t0O1i8N3L6YM49UDRXtv.jpg
  • 46
Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn?


@sildenafil: Tacy delikwenci sami są chorzy psychicznie na własne, specjalne, farmakologiczne życzenie. Więc, z tego powodu szukają osób, do obśmiewania aby unieść własne ego.
majsterV2 - > Feministki i feminiści śmieją się z chorób psychicznych mężczyzn?

@s...
@sildenafil: nie wierzę że każda feministka jest mizoadryczką, albo że każda ma z mężczyzn jakąś bekę. Uważam że w każdej grupie ludzi znajdzie się jakaś perełka i takie wrzucanie do jednego worka jest dla nich krzywdzące. Kiedyś na przykład miałam nieprzyjemność dyskutować z konopiapolska, być może kojarzysz, ale mimo niefajnej wymiany zdań co w ostateczności skutkowało czarną listą, nie mogę stwierdzić iż każda feministka ma tak...nieprzychylne mężczyznom poglądy. A teraz w
@Sandrinia: a czy gdybyś poznała jakiegoś fajnego wyborcę PiSu albo i Konfederacji to zagłosowałabyś z tego powodu na którąś z tych partii?

To, że możemy lubić ludzi mających inne poglądy nie oznacza, że mamy te poglądy przyjmować. Mimo tego, że gdzieś tam na pewno istnieją feministki i feminiści, którzy są przeciwni dyskryminacji mężczyzn nie zmienia faktu, że sama ideologia i sam ruch feministyczny wzmacnia tą dyskryminację.
@sildenafil:

czy gdybyś poznała jakiegoś fajnego wyborcę PiSu albo i Konfederacji to zagłosowałabyś z tego powodu na którąś z tych partii?

Nie, bo nie odpowiada mi program tych partii. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że mogą to być dobrzy ludzie, którzy wierzą iż taka opcja jest najlepsza. Dopóki nie stosują manipulacji i kłamstwa, to mają prawo głosować zgodnie ze swoimi poglądami, nawet gdy mi one nie odpowiadają ¯\_(ツ)_/¯

sama ideologia
@sildenafil: pis tez nie twierdzi, ze chcialby zrobic tu urzadzic druga rosje, a jednak putinizuje kraj na potege.

To ze pis czegos nie twierdzi albo twierdzi zazwyczaj jest powodem by w to nierzyc.