Wpis z mikrobloga

Dokładnie dwa lata temu jedna mirabelka zrobiła rozdajo BTC(już nie ma jej z nami). Ponieważ byłem jednym z wygranych obiecałem, że dokładnie za rok zrobię rozdajo połowy tego co wtedy dostałem(ustawiłem przypomnienie na 2 lata zamiast rok :D ). W związku z tym losujemy 0,004 BTC. Przełknę sziciarzy, patostreamy, love island, fameMMA a nawet konfederatów, wykluczam tylko PISowców i zielonki. WAŻNE - ponieważ moje wszystkie BTC są/były na Celsius to rozdaję wBTC na sieci ETH - wygrana osoba musi posiadać adres ETH. Losowanie we wtorek 22.11.2022 wieczorem. #rozdajo #btc #ethereum #kryptowaluty
  • 81
losujemy 0,004 BTC. (...) Przełknę sziciarzy


@grass69: i kto to mówi:

moje wszystkie BTC są/były na Celsius to rozdaję wBTC na sieci ETH


Jakby ktoś się kiedyś zastanawiał czemu rynek krypto jest taki powikłany to możecie mirka OPa zapytać dlaczego skoro dostał BTC to nie trzyma BTC jako k..wa BTC normalnie jak człowiek tylko jakieś kombinacje alpejskie urządza. Się nie zdziwię jak się okaże, że ten token to co prawda przesłać
bię rozdajo połowy tego co wtedy dostałem(ustawiłem przypomnienie na 2 lata zamiast rok :D ). W związku z tym losujemy 0,004 BTC. Przełknę sziciarzy, patostreamy, love island, fameMMA a nawet konfederatów, wykluczam tylko PISowców i zielonki. WAŻNE - ponieważ moje wszystkie BTC są/były na Celsius to rozdaję wBTC na sieci ETH - wygrana osoba musi posiadać adres ETH. Losowanie we wtorek 22.11.2022 wieczorem. #rozdajo #btc #ethereum #kryptowaluty


@grass69: Niech wygra najlepszy
@grass69: Jak wygram to zrobię coś odwrotnego - poza dołożeniem tyle samo do puli, kto się przypomni dokładnie za rok ma gwarantowany win, jak się zgłosi jedna osoba to dostanie całość, jak kilka to rozbije na nich kwote podobnie jak się robi z wygranymi w lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°)