Wpis z mikrobloga

Dokładnie dwa lata temu jedna mirabelka zrobiła rozdajo BTC(już nie ma jej z nami). Ponieważ byłem jednym z wygranych obiecałem, że dokładnie za rok zrobię rozdajo połowy tego co wtedy dostałem(ustawiłem przypomnienie na 2 lata zamiast rok :D ). W związku z tym losujemy 0,004 BTC. Przełknę sziciarzy, patostreamy, love island, fameMMA a nawet konfederatów, wykluczam tylko PISowców i zielonki. WAŻNE - ponieważ moje wszystkie BTC są/były na Celsius to rozdaję wBTC na sieci ETH - wygrana osoba musi posiadać adres ETH. Losowanie we wtorek 22.11.2022 wieczorem. #rozdajo #btc #ethereum #kryptowaluty
  • 81
ciekawe ile pierdół wypsujących, że krypto to scam, dało plusa bo dla paru stówek jednak warto nagiąć moralność xD


@mazaken: Dlaczego to niby naginanie moralności? Gdyby było #rozdajo papierka z narysowanym pawianem i nominałem 1000 dolarów mazakeńskich i wiedziałbym, że to nic nie warte, ale znalazłby się idiota, któremu mógłbym to zaraz sprzedać za 100zł, to pewnie, że wziąłbym za darmo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grass69: też wtedy wygrałem :D Wszedłem na mirko pierwszy raz od pół roku, przejrzałem gorące, zaplusowałem parę wpisów i potem dostałem powiadomienie, że wygrałem 0,01 BTC