Wpis z mikrobloga

@serek_miejski: a mi nowa siódemka się podoba. Tzn. jeśli bym miał kupić dla siebie to chyba nie. Jeszcze jestem za młody o jakieś 20 lat na to żeby dobrze czuć się w takim dizajnie. To jest limuzyna jak rolls royce, bentley, jak stare limuzyny z początków motoryzacji. No jak dla mnie dla milionera, właściciela januszeksu, albo jakiegoś dyrektora banku to ten samochód jest super i myślę, że będzie się sprzedawać bardzo
tylko w Chinach BMW nie ma takiej "renomy", jak u nas


@Saprofit: W Chinach Audi potrafiło sprzedawać 3x tyle samochodów rocznie co BMW i 2x tyle co Mietek.

Od 5 lat natomiast bmw nadgania i zapewne po to wrzucili te paskudne grile i przody.

Od kilku lat walka jest dosyć wyrównana.
@Sultanat_Muszelki: Chyba kpisz :p bez cienia ironii powiem, że najtęższe umysły architektów głowią się, jak zrobić model nawiązujący do marki, do jej historii, do poprzedników, ale jednocześnie nieco szokujący, nowoczesny i wyznaczający trendy, tworzą i gwarantuję Ci, że trzy czwarte fanów marki będzie za rwać włosy z głowy za możliwość kupna nowej aktualnie siódemy. A te obrazki jak takie, które wrzuciłeś są zwyczajnie śmieszne w swojej śmieszności :p
@Sultanat_Muszelki: o chopie a żeś mi wspomnienie odpalił. Jestem na 95% pewien że dokladnie to zdjęcie (dolne) miałem na mojej największej naklejce jaką miałem w dzieciństwie, z 12x5cm miala, przykleiłem ją na szafie obok drugiej największej naklejki - z kolorowym żółwiem