Wpis z mikrobloga

Możecie mi wytłumaczyć czemu w biurach sprzedaży deweloperów, tak bardzo naciskają na spotkania osobiste?
Przecież jak mi cena nie pasuje, to i tak nie kupię, choćby mi kopi luwak zaparzyli.

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
@DiMaria: przecież w każdej sprzedaży prowadzi się do spotkania face to face, zamiast sprzedawac coś przez maila i telefon. Trzeba zaprezentować swój produkt, poznać klienta, zobaczyć jego reakcje.

Ja wiem że jesteście wszyscy zafixowani na rynek nieruchomości i deweloperzy złodzieje, betonowe złoto itp...
ale tak jest w każdej branży gdzie jest sprzedaż czegoś innego niz produkt cyfrowy - chociaż nawet sprzedajac
SEM czy obsługę marketingową firmy wolą się spotkać najczęściej.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: podobnie jak jakieś ubezpieczenia itd, chcesz sobie kupić ubezpieczenie, zamiast mieć możliwość wyklikania na stronie to trzeba się umówić "z agentem", mimo ze wiesz ck chcesz kupić...
  • Odpowiedz
@DiMaria: Bo nie szanują twojego czasu. Gdybyś miał chodzić na spotkania i prowadzić rozmowy telefoniczne ws. każdej potencjalnej inwestycji deweloperskiej w twoim obszarze zainteresowania to byś chyba musiał to robić na pełen etat. Ograniczysz się więc do kilku i wybierzesz byle jaką ofertę bo już ci się dalej nie chce łazić.
  • Odpowiedz
naciskają n


@DiMaria: proste - zaproszą Cię do zbadania zdolności kredytowej, by zobaczyć ile ludzie maja zdolności oraz ile obecnie zarabiają. na tej podstawie poprzesuwają suwaki z ofertą, by wyciskać znów maksymalne marże.
  • Odpowiedz