Wpis z mikrobloga

Jeśli myślisz, że jesteś przegrywem to pamiętaj, że na wykopie są dzbany którym wydaje sie, że tag #ukraina i #wojna to chyba prawdziwa walka na froncie xD

Ich całe życie kręci się wokół tego tematu, widzą wszędzie na wykopie ruskich troli z rozkazami płynącymi z Moskwy (fakt, czasem trafiają się podejrzane profile ale cmon xD) i są pewni, że powstrzymują tym wojnę informacyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Używają słownictwa typowo wojskowego siedząc za monitorem i wydaje im się, że wojna to Call of Duty

To już nawet Ukraińcy których znam są mniej wczuci.

I tak, temat jest poważny i każdy w Europie powinien wspierać Ukrainę, ale ten tag stał się jakimś ściekiem a tagowi bojownicy są żałośni

#bekazpodludzi
  • 42
@BayzedMan: Masz od 8 miesięcy konto i chyba nie wypowiedziałeś się na inny temat w tym czasie niż wojna na Ukrainie. To, że ruskie popełniają zbrodnie to dla mnie nie jest nowość i nimi gardzę. Nie wspomniałem w tym wpisie o żadnej ukraińskiej propagandzie, co ty gadasz xD

Chodzi mi o przegrywow dla których wojna na Ukrainie jest całym życiem, co jak widzę cię dotknęło na tyle, że aż musisz mi
@erni13:
No i dobrze, ale co Ci to przeszkadza. Jedni grają w gierki, inni jeżdżą na rowerze, jeszcze inni zapijają weekendy na imprezach. Ja śledzę rano i wieczorem tag, bo mnie to po prostu interesuje. Jak widzę, że onucowy wpis jest zbyt oczywisty i z pokrętną logiką to blokuje gościa, jak coś mądrzejszego to staram się dyskutować