Wpis z mikrobloga

@salcefrytki: to że większość ma klapki na oczach "nie masz prawa wyglądać przed pracą jak chcesz" to już nie mój problem, mam "wyglądać" 7(8)-16 ani minuty wcześniej czy minutę później, za to mi nie płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arsze_nick: około godzinka, chce bo patrzę na to długodystansowo a nie tu i teraz. wiosna przyjdzie i cyk 200 i więcej od ręki wchodzi, nie muszę marnować wiosny na rozkręcenie i dopiero na lato takie trasy. w tym pierwsze 200 było już w styczniu :D
@arsze_nick: stary grat dosłownie - dałem za niego 300zł, po 3-4msc miałem napęd do wymiany 300zeta, w zeszłym miesiącu wymieniłem oba układy na vbreaki 230 zeta... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak to był interes życia... ale mam na czym dalej jeździć do roboty
@mati1990: rower rowerem, ale żeby zbudować udany i przede wszystkim zdrowy związek to jednak trzeba pójść trochę na kompromis. Wiadomo. Obie strony potrzebują trochę czasu na siebie i swoje przyjemności, ale kurła jak powiesz pannie na dzień dobry, że rower jest ważniejszy to ni chu chu z tego będzie. Jeszcze na początku może, ale jak zauroczenie minie i przyjdzie szara codzienność to się dopiero zgrzyty pojawią i zostanie Ci tylko popedałować