Wpis z mikrobloga

@Erimar: Dawidowicz grywał na boku obrony? A dodatkowo dlaczego musiałby go wziąć? Jędrzejczyk jedzie jako rezerwowy, który w razie potrzeby może zagrać na każdej pozycji w obronie. Zawsze selekcjoner wybiera takich piłkarzy, którym ufa i mu pasują. Zobacz co zrobił Enrique w reprezentacji Hiszpanii.
@Szary_Anon: Byłem na stadionie w meczu ze Szwecją. Było sporo sytuacji, że mogliśmy stracić bramkę tylko Szwedzi byli nieporadni (inna sprawa, że lało strasznie i myślę, że to też miało wpływ na jakość ich strzałów).

Glik jest po prostu niesamowicie wolny i każdy go odsadza. Lautaro Martinez zniszczy go. Taka prawda. Z Glikiem na środku obrony jest pewna strata bramki przy jakimkolwiek szybkim napastniku.

Szybkość to jedna rzecz, ale kondycja też
@MithOnFrenzy No ale chłop nie grał w kadrze od trzech lat, to może zamiast jego to jakiegoś pomocnika. Takie jest moje zdanie. Trener tak wybrał to niech tak będzie. Ale za dwa tygodnie będziemy płakać że jedziemy po fazie grupowej do domu
@skurvil: Michniewicz oglądał mecze wszystkich liczących się do gry polskich pilkarzy. Jego sztab wszystko analizowal.
A na Mirko jak zwykle, ktoś sprawdził na Wikipedii że w kadrze zagrał 3 lata temu i wie lepiej.
I będziemy płakać po mundialu przez to kogo mamy na rezerwie.
@Mruvek Chce się mylić i nie płakać po fazie grupowej. Wszyscy jesteśmy kibicami i pasjonatami futbolu, więc mamy prawo do własnych przemyśleń i dyskusji.