Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@krzychbrown: ale to ja tych zasad przestrzegam i czasem wyjdzie tak że przez to jesteśmy opóźnieni. #!$%@? na całe IC a tu zawinili utrzymaniowcy i wystarczy zgłosić kierownikowi że jest #!$%@?, a nie robić zaraz hałas na prawo i lewo. Nie wiesz czy gniazdka nie #!$%@?ł jakiś Seba bo mu #!$%@? brakuje. Na kuriera też się #!$%@? bo jest pół h później i nie #!$%@?ł 130 przez miasto tylko jechał zgodnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzychbrown: pewnie że możesz. Ale też jest w #!$%@? kibli, a pasażerowie #!$%@?ą do nich wszystko co tylko leci i się zatykają. ¯\_(ツ)_/¯ kierownik nie będzie grzebał w kiblu bo ktoś jest debilem i go zatkał. Pasażerowie sami sobie na szkodę działają często obwiniając za to nie tą osobę co trzeba.

@nalot_1: relacja Wadowice (σ ͜ʖσ) podoba mi sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzychbrown: no chciałbyś mele każdemu #!$%@? xd gownowpis tu gownowpis tam i się robi niegatywna opinia bo jakiś dzban nie potrafi się wypowiedzieć w kierunku kierownika że coś jest nie tak tylko będzie sobie pisał na wykopie o to że coś w tej chwili jest #!$%@? xd wystraczy zgłosić i potraktować jak dziurę w drodze takie gówno a nie pluć mi tu na ic za całokształt.
@Pociongowy no to przecież mu zgłoszę, żaden problem. Po prostu nie wiem dlaczego próbujesz wmówić mi, że to moja wina że mnie poraził prąd, bo wg Ciebie powinienem przewidzieć że jakiś seba mógł ukraść gniazdko. Obwinia się kogoś kto jest za to odpowiedzialny i tyle. Jeśli to nie kierownik czy ic, tylko tak jak napisałeś "utrzymaniowcy" to jest to ich wina i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzychbrown: gdzie tutaj próbuje wmówić że to Twoja wina? Wspominam gdziekolwiek o tym? Oburzam się że winisz cały świat za to, a nie mówię że to Twoja wina. ¯\_(ツ)_/¯ czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Obwinia się, to oczywiste. Ale nie cały boży świat plując i rozdając mele tylko zgłaszając do osoby, która czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. A wpis mógłby mieć wydźwięk krytyczny ale bez agresji w stronę innych pracowników, ktorzy (całe
@Pociongowy to chyba normalne, że winię za to daną grupę ludzi. Czy wg Ciebie powinienem przeprowadzić śledztwo i dopiero po znalezieniu jednego, ewidentnego winnego napisać swój żal dokładnie w jego kierunku? Oczywiście tak, żeby przypadkiem nikogo więcej nie urazić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzychbrown: przesadzasz teraz. Zwracam uwagę na to, że w twoim wpisie pojawił się wątek całokształtu, a więc i mogę śmiało napisać że możesz się #!$%@?ć bo moja praca to nie Twoj interes. Gdyby nie to to przyklasnął bym Ci i doradził co zrobić żeby było skuteczniej zgłoszone. Ale #!$%@? do tego wpisu każdemu po drodze. Było skończyć na tym wielokropku i byłoby ok. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: często sam krytykuje IC za działania i wgl. Nie twierdzę, że jest kolorowo i dobrze ale pasażerowie często mają błędne pojęcie o wielu rzeczach bo nie potrafia czytać albo ignorują ostrzeżenia i ograniczenia. ¯\_(ツ)_/¯ jestem obiektywny na tyle na ile można.