Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie. Jaka #logikarozowychpaskow musi wystąpić, aby pierdzielić takie głupoty.

Osoba młoda, świeżo po skończonej szkole, przepracowała kilka miesięcy w jakimś sklepie i tyle z jej kariery.
Spotkaliśmy się przypadkiem po kilku miesiącach i weszło na temat pracy.
Ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyła, że ona to mogła iść ostatnio do #praca, z pamięci wyrecytowała całe ogłoszenie, że nawet 4-5 tys. zł na rękę, że musiała by wyjeżdżać w delegacje itd. Była już na rozmowie kwalifikacyjnej i może zaczynać od kiedy zechce, ale no hehe ma #dziecko i nie zostawi przecież #dziecka. Nie ma nawet roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja narzeczona się patrzy na mnie z jakiej choinki ona się urwała jak dobrze wiemy, że ona dwie lewe ręce ma i specjalnie dała sobie dzieciaka zrobić, aby nie pracować, a ona z takimi tekstami wyskakuje.

Ludzie mają wyobraźnie i marzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki
  • 10
@natlly22: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Z tego co ja wiem to u mnie od 3 lat przyjmują i to dziecko musi wołać, że chce siku, nie może nosić pampersów itd. Takie żłobki, gdzie można roczne dziecko zanieść to raczej tylko w dużych miastach lub w tv. ( ͡° ͜ʖ ͡
@nophp a co lepsze dla rocznego dziecka ? żłobek czy zostać z matka? jesli ma możliwość nie pracować to nie ma w tym nic złego. No chyba ze traktujemy kobiety jako inkubatory i dwa dni po urodzeniu dziecka ma wracać do roboty i najlepiej zeby całą ciążę też pracowała. powtarzam nie ma nic zlego w tym ze kobieta chce zostać ze swoim dzieckiem nawet jesli jest to wymowka od pracowania.
@majkitb: Najlepiej niech jeszcze posprząta dom, ugotuje obiad, wyprasuje koszule, a potem prosi męża o pieniądze jak będzie chciała sobie coś kupić? No bo swoich nie ma. Umysłowo też się ogłupia bo nie robi nic poza codzienną rutyną. Fajna taka wegetacja. Nie życzę żadnej kobiecie.