Wpis z mikrobloga

Konfederaci zawsze wszystko wiedzą na każdy temat i sa ekspretami od wszystkiego...do tego już przywykliśmy, ale Konfederaci też uważają, że każdy wie wszystko na każdy temat, dlatego Doktor Sławomir Memcen nie potrafi sobie wyobrazić, że ktoś kto lata w kosmos i ma fabrykę samochodów może polec w sprzedaży paróweczek albo w zarządzaniu mediami społecznościowymi.

Dla mnie to normalne, że nie każdy nadaje się do każdego biznesu i nie wiem co w tym dziwnego. Sławomir Memcen np jest wybitnym ekonomistą i ma najlepsze na świecie biuro podatkowe, ale nie poradził sobie z prowadzeniem kantora wymiany walut. No i co? Nic.

#konfederacja #bekazkonfederacji #musk #twitter #polityka #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1668773417FKKy74XoigXOpndH3XAZaZ.jpg
  • 7
@Neobychno: Są dwie możliwości:
1. Prawacy mają rację, wszystkie korporacje świata się mylą i wydają mnóstwo pieniędzy na niepotrzebnych pracowników, bo nie znają JEDNEGO PROSTEGO SPOSOBU NA MILIONY MONET (ZOBACZ JAK)

2. Biznes jednak miał rację i choć na chłopski rozum nie wszystko się wydaje sensowne, to warto się najpierw dowiedzieć, jakie argumenty za danymi decyzjami/rozwiązaniami/stanowiskami stoją.

Btw Elon to w sumie stworzył jakąś firmę? Bo z tego co mi wiadomo,
@Neobychno Kantor miał bodajże podczas studiów. Później była duża konkurencja, która go usilnie przekonywała do zmowy cenowej.

Zysk zainwestował chyba w kancelarię. Dokładne info znajdziesz z łatwością. Ja nie pamiętam dokładnie.