Wpis z mikrobloga

Obraził się na mnie wulkanizator, i się zastanawiam, czy to ja zachowałam się jak Karen, czy jednak miałam racje.

Wynajmuje auto z Arvala, płace za to, ze nie martwię się niczym, klikam w kalendarzu dostępny termin wymiany opon u wybranego wulkanizatora i tyle powinno mnie interesować. Oni maja te koła przechowywać również.

Termin wybrałam ze 2 tygodnie temu. Na 22.11 o 8 rano. Wczoraj wulkanizator wysłał maila, ze moje opony będą początkiem przyszłego tygodnia i ten termin jest nierealny. To dzisiaj oddzwaniam, żeby się dowiedzieć na kiedy to przesunie. Myślałam, ze dzień, dwa, skoro na początku tygodnia dostaną opony, a on mi, ze na 2.12. Mnie najpierw przytkało, zapytałam czy żartuje, a on mi, ze nic nie może, bo takie są terminy, ze sam dostał informacje o tym wczoraj. Tu mi żyłka skoczyła, i zapytałam go „ale tak w sumie to co mnie to interesuje?”, wrednym tonem, jak najbardziej, nie przeczę. A gosc się obraził, powiedział, ze jego to tez nie interesuje j tych opon mi nie wymieni, i się rozłączył XD

Serio bym się nie wkurzyła, jakby to było przesunięcie o dzień lub dwa, ale dwa tygodnie? Ja tez nie umawiałam ten wizyty na ostatnia chwile, tylko dwa tygodnie temu. Fryzjerki, kosmetyczki i inne, w takich sytuacjach stają na głowie, i dzwonią po klientach żeby te wizyty zamienić, a wulkanizator w takiej sytuacji przełoży mnie na koniec kolejki.

Dzwoniłam do Arvala, oni w ogóle nic nie wiedza, ze coś jest nie tak z tym moim terminem, u nich swieci się 22.11 i nie ma żadnych zgłoszonych problemów. Będą wyjaśniać o co chodzi i się odezwa.

I nie mam pojecia jak wyglada komunikacja między arvalem a wulkanizatorami, jak tu ktoś wie nich napisze. Z mojej strony to wyglądało tak, ze płace za full wypas pakiet, w aplikacji początkowo była informacja, ze kalendarz wymiany opon będzie dostępny jak już moje opony zostaną zakupione. Mogłam wybrać z kilku wulkanizatorów z okolicy, którzy współpracują z arvalem. A później wskoczył kalendarz wizyt, wiec myślałam, ze te opony to już są zakupione, skoro mogłam nawet duże wcześniejsze terminy wybrać. Ale mi nie pasowały wiec wybrałam 22.11. To jakim cudem mieliby zrealizować wcześniejsze terminy?

No uniosłam się, ale bez przesady, nie wyzywałem gościa, nie straszyłam, powiedziałam tylko wrednym tonem „ale tak w sumie to co mnie to interesuje?”. Czy ja jestem Karen, czy wulkanizator płatek śniegu, o to jest pytanie.

#motoryzacja #opony #wynajemsamochodu #wulkanizacja #samochody #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 196
@rudyba oczywiście że nie jest to spoko, ale czego się spodziewałaś? To jest biznes, taki sam jak Twój, jakbyś miała okazję zarabiać szybciej bez konsekwencji to robiłabyś to samo co on
  • 351
@xionze: Tak, wezwę, a swoją droga to potrafię wymienić koło. O ile np. Śruby nie są tak dokręcone, ze ich nie ruszę. A to się zdarza. Plus sorry, ale nie będę się #!$%@? w brudzie z wymiana kół, jeśli mogę zapłacić i się nie męczyć, tak robi 99% normalnych ludzi. Wiec nie p****l farmazonów, ze ludzie sami wymieniają opony na zimę, bo tak robi garstka ludzi, reszta płaci za wymianę