Wpis z mikrobloga

to jest skandal i jawne okradanie obywateli. Przecież ceny paliw to główny czynnik wzrostu inflacji. Dlaczego nikt się za to nie weźmie?!


@Skowyrny_Johnny: niestety potomni Husarii w międzyczasie stracili jaja i jakakolwiek próba jakiegokolwiek protestu kończy się tak że wszystkie idee od razu upadają. Jak w tej historii co Polaków nie trzeba pilnować w piekle bo jeden drugiego wciąga jak tylko ktoś spróbuje wyjść ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@Cziw: Z pozdrowieniami dla osób które tankują na shellu i BP i twierdzily, że tam też tak drogo bo wszystkie stacje kupują od orlenu i to jest wina ceny hurtowej. Tym czasem na stacjach prywatnych cena już dobija do 6zł/PB95 i 7zł za ON
@PaprykarzXL: a co to ma do mojego komentarza? Ja pokazuje tylko że Orlen obniża a to co robią stacje to zwykle zlodziejstwo. Cena na stacjach teraz powinna wynosić 6.2 ale na pobliskim shellu od dwóch tygodni ciągle jest ta sama 6.6 nie dziwię się że Shell i bp w tym roku mają rekordowe zyski jak Polaczki boją się odezwać na swojego pana
@PaprykarzXL: upośledzony jesteś czy udajesz? Firmy kupując produkt odliczają VAT a potem muszą doliczyć go do rachunku klienta, miesiąc temu jak kupowali od Orlenu po 6.2 to na stacjach mieli mniejsze marże niż teraz.
@PaprykarzXL: nie, napisałem w taki sposób żeby pokazać że ten zły Orlen co podobni nie obniża ceny jednak ją obniża na bieżąco bo o tym był temat tego posta. Reszta to tylko twoje urojenia
@elgov: Post był o cenach na stacjach paliw a nie o cenach w hurcie. Jeśli napisałeś, że stacje kupują po 5,7 ale nie napisałeś czy to jest z VATem czy bez VATu to w domyśle każdy myśli, że jest z VATem i zawyżyłeś skalę #!$%@? polaków. Poza tym ja się z tobą zgadzam, jedynie naprostowałem pewien fakt, żeby nie było niedomówień, a ty prujesz się jakbyś miał autyzm