Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: Tutaj każdy wie, że wojna jest przez Ruskich, a ja chcę wiedzieć dlaczego ta rakieta spadła na Polskę - co poszło nie tak, że zabiła 2 naszych rodaków? Kto kłamie i dlaczego? i uważam, że kogo by ona nie była, to muszą być jakieś konsekwencje, wezwany ambasador, odszkodowanie dla rodzin, przeprosiny - (co do ruskich sankcje itd.)
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: moja opinia: to byl ruski pocisk ale nie z intencja ataku polski a po prostu blad. w interesie zarowno rosji jak i nato wcale nie jest eskalowanie tego w wojne nato rosja. za to w interesie ukrainy jest eskalacja. takze ukraina mowi prawde, nato klamie. ale nasz interes jest zgodny z nato akurat w tym wypadku
  • Odpowiedz
@gharman: może i masz rację, ale z tego co piszą "eksperci", to i tak nie byłoby żadnej przesadnej eskalacji, artykuł 4, #!$%@? ambasadora, może jakieś dodatkowe sankcje, czy broń dla #ukraina, a ryzyko wypłynięcia potem informacji o kłamstwie #nato jest duże ¯\_(ツ)_/¯ poza tym krycie ruskich też jakoś mi nie pasuje, takie trochę okazanie słabości przed poje... putinem
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: ale moze wlasnie tocza sie zakulisowe rozmowy, i pocisk uderzajacy w kraj nato zbyt rozgrzewa opinie publiczna zeby zaakceptowac jakis rozejm nie do konca tak zly dla rosji jak chce opinia publiczna?
  • Odpowiedz
@gharman: jeśli tak to czemu nie dogadali się od razu z Ukrainą co do wspólnego jasnego przekazu? do tego jakieś zagrania pijarowe z zadośćuczynieniem dla tych rodzin i temat by pewnie zaraz umarł
  • Odpowiedz
@gharman: nie wiem co oni kombinują, ale jedno jest pewne, tyle wypowiedzi antyukraińskich w Polsce jeszcze nie było w trakcie tej wojny (i myślenie, że to głównie ruskie trolle to mocne zaćmienie), więc całe te przepychanki #nato #ukraina, szkodzą mocno Ukrainie
  • Odpowiedz