Wpis z mikrobloga

7:40 rano.
Gdyby nie zmiana czasu to byłoby jeszcze ciemno i na 100% by ich nie zauważył. Czas zimowy właśnie uratował życie 15 dzieci a wykopki dalej będą cisnąć żeby wprowadzić letni bo chcą mieć jasno po pracy
  • Odpowiedz
Nauczycielki powinny być zwolnione bo to już jest przegięcie. Czy ja widzę na filmiku chodnik prowadzący do przystanku ?? :-)
  • Odpowiedz
Jeszcze Twoje durne p---------e o winie kierowcy, że dzieci rozprasza gdzieś, gdzie ich nie powinno nigdy być X


@Maszkara: to nie on p------i głupoty, tylko TY.
Gdybym to ja miał taką sytuację to bym się zatrzymał z włączonymi awaryjnymi, żeby zablokować auta z tyłu, a nie beztrosko sobie jechał obok grupy dzieciaków.
  • Odpowiedz
Ok, zdazyło sie , panie pomylily drogę, ale jaka jest reakcja kierowcy? Krzyczy, przeklina a to nie poprawia sytuacji, nie sprawia ze te dzieci sa bezpieczniejsze, zamiast wyhamować, i odprowadzić bezpiecznie kolumnę to ten ich wyprzedza. Mmasakra, prawo jazdy w chipsach a mozg z wyprzedaży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@little_muffin: A kto ma tam iść pracować za minimalną. Żyjemy w społeczeństwie w którym obajtek może grabić ludzi, kosmetyczka dostaje 70 tyś z tarczy, a początkujący nauczyciel zarabia mniej niż sprzątaczka. Dziwię się, że w ogóle ktoś chce pracować w tym zawodzie. Więc się trafiają takie kwiatki jak baby z tego filmu.
  • Odpowiedz
@BronoSzerman: japierdziele, grupa szkolna prowadzona środkiem ruchliwej drogi przez nauczycielkę. Odebrać jej prawa do opieki nad dziećmi w końcu komuś się stanie krzywda przez osobę która nie potrafi zadbać o cudze zdrowie.


@Lardor: i zrobić to ZANIM zdarzy się tragedia. A do tej było tu naprawdę mało.
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy pracują z dziećmi, po jakimś czasie zaczynają w pewnych sytuacjach rozumować jak dzieci. Zmień mój umysł.
  • Odpowiedz