Wpis z mikrobloga

@lukasz-trz: Powtórzę kolejny raz, bo najwyraźniej niektórzy nie ogarniają - nie kierowca jest od tego, by myśleć za te bezmózgie opiekunki. Kierowca ma swoje sprawy i życie i nie musi marnować czasu, a wręcz nie ma uprawnień by zajmować się eskortą dzieci pod opieką mundrych bab.
@msc2: > @rem222: A zauważ, że za barierką jest następna jezdnia i pewnie bez barierek, plus jakieś klamoty pod wiaduktem. Mogą być jakieś doły, albo cholera wie co jeszcze.

BO #!$%@? DROGA SZYBKIEGO RUCHU JEST BEZPIECZNIEJSZA od niebezpiecznej trawki XDDDD
@BronoSzerman: Staram się być wyrozumiały, ale trzeba być amebą umysłową żeby wyprowadzić dzieci na drogę! Tak naprawdę to tu beknąć powinien też KIEROWCA który ich wypuścił!!! Powinni wezwać policję, która by zatrzymała ruch i ich bezpiecznie przeprowadziła.... ale pewnie spieszyli się do kina.... jprdl...
a nie randomowy kierowca, by #!$%@? odprowadzać dzieci,


@Maszkara: ale ja nie pisałem, że kierowca ma je odprowadzać! Taki masz problem ze zrozumieniem prostego zdania? Kierowca nie powinien jechać obok tych dzieciaków, ale się zatrzymać i włączyć awaryjne. Jadąc dalej złamał art. 3 PoRD!
@Maszkara: boże. Pretensjonalność na każdym kroku..... a gdzie emaptia, gdzie życzliwość? Jak byś to ty był tym kierowcą, a ktoś za tobą wjechał by w te dziec,i ciekawe co byś powiedział rodzica tych dzieci.... nie zatrzymałem, nie pomoglem zagubionym nauczycielka,bo miałem swoje sprawy? Umówiony pedicure
@lukasz-trz: a za co miałbym się tłumaczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) że to ja nie upilnowałem tego kierowcy za mną czy co? XD oni by zajęci byli #!$%@? opiekunkom zresztą wtedy. Wy serio nie widzicie, że 100% winy całej sytuacji ponoszą te baby, a doszukujecie się tego, że kierowca nie był życzliwy, no #!$%@? XD cieszcie się, że zdążył wyhamować, bo te pierwsze dzieci po wyjściu zza
@miken1200: Kierowca powinien wyjść i przede wszystkim #!$%@?ć gonga głupim babom, które te dzieci tam przyprowadziły. Wsiąść potem i odjechać. Tyle. Trzeba być debilem, by doszukiwać się tu problemu do kierowcy.
@HAL__9000: Ogólnie powinienem się wstydzić, że mam tendencję do pronatalizmu. Nie kieruję się w tym moralnością. Uważam, że przy trylionach istot wszystkich na Ziemi oprócz ludzi siąc w tą czy tamtą nie zrobi różnicy. Chciałbym tylko przytulić wszystkich tych, którzy płaczą i płakać z nimi. Dlatego mam dreszcze przy niby filmie fantasy ale scenie z Harrego Pottera, kiedy Snape pokazuje Patronusa. To mi się kojarzy, że pod maską każdy skrywa delikatną
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GrzegorzPorada:

Ludzie żyją i umierają a świat jest pełny niebezpieczeństw - dokonałeś tego odkrycia niedawno że teraz próbujesz to każdemu sprzedać?


Jest to oczywistość, z której kreatury twojego pokroju nie są w stanie wyciągnąć poprawnych wniosków.

nie przygotowali Cię do tego jak sobie radzić z niebezpieczeństwami


Powodowanie niebezpieczeństwa nie ma nic wspólnego z radzeniem sobie z nim, pseudobohaterze.

teraz próbujesz przelać swój strach na innych


Przecież to wy, natale, przelewacie swój