Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=U-ezP1ojJ38 Dla poprawy humoru zdarza mi się oglądać przygotowania championa Marcina ,,El Tosta” En., pewnie z 10-tym już trenerem, w boksie trenował z Saletą czy Kulejem, a także tu nazwisko gdzieś jest z jednym z niewielu pogromców Gołoty w boksie amatorskim, a w MMA z Oknińskim do Koksa, z Herczykiem do kilku walk , które pokazują mi jedno, że Jaca nie musi trenować przed walką, bo 1-3 szybko pojawi mu się w rekordzie. Low kick bity nogą co chłopcy w 8 klasie podstawówki mają większy obwód łydki, garda trzymana gorzej jak 10-latki na treningach karate w grupie początkującej, a i jeszcze ten brzuch co niczym szczęka Wacha, pokazuję przeciwnikowi ,,BIJ TU!”. Jeszcze jakby miał charakter, nie klepał, nie zgłaszał kontuzji, a tu i tego serca do walk nie ma. Jaca, bierz to i walcz z nim w grudniu. Jaś Kapela dałby radę, bo on ma choć chęć do walki, a co dopiero Ty;) Szkoda mi tylko trenera, bo wiedzę co posiada musi przekazać komuś takiemu, co nawet do tych 110 kilogramów nie zbije. Ja stawiam na 112-113 kilogramów w grudniu, co zostały osiągnięte takim ciężkim kosztem. Kiedyś Jackiewicz opowiadał jak w 2 godziny zbił 3 kilogramy, ale to był Jackiewicz;)
#famemma
#mmavip
#najman
#muranski
  • 1