Wpis z mikrobloga

@jankes83: Chyba najwyższy czas zrozumieć jedna rzecz : Ukraińcy tez mogą się mylić i tez maja swoje za uszami. Nie zmienia to faktu ze onuce to degeneraci i mordercy. Ale Ukraina powinna zachować się uczciwie i nie zasłaniać wszystkich swoich niepowodzeń tekstem : to nie my to Ruscy - dajcie nam więcej broni
@jankes83: Nawet jeśli się nie trzymają, i jest to nieprawda ale polski prezydent popiera taka wersje to znaczy ,że jest ona Polsce wygodna i potrzebna. Ale ludzie wola się silic na ukraińska wersje nawet jeśli jest niezgodna z Polska racja stanu.
@jankes83: Ale po co mam się stawiać? Ja nie jestem nim, a on nie jest PL prezydentem. Przecież on to robi w interesie swojego kraju, my swojego. Trzeba im pomagać ale czasem trzeba użyć tez być zręcznym żeby bronić swoich interesów. Nikt nie mówi ,żeby atakować teraz Ukrainę.
@jankes83: Byłem i nie widziałem takich wpisów. Zostałem za to zwyzywamy od onuc prze turbo-pro-ukraińskich wojowników wykopka bo wspomniałem ,ze fajnie jak Zełenski jakoś przeprosił za te rakietki, bo zabiły dwoje polskich obywateli. I tylko za to. Nie zwrócono uwagi ,se pisałem dalej ,że trzeba ich dalej wspierać.
Jeśli ktoś teraz podważa polskie stanowisko w sprawie tych rakiet to działa na szkodę polski. Tu nie do końca liczy się prawda, liczy