Wpis z mikrobloga

@alkoJezus: tak, Putin siedzi i przegląda wykopka. Prawda to prawda, jest RuSSka propaganda, jest i propaganda ukraińska. Oczywiscie powinnismy powielać ukraińska, ale w aktualnej sytuacji to chyba można oczekiwać jakiegoś gestu ze strony Ukrainy. Jak nie to mam oczekuje ,ze jak Ci jebnie na głowę rakieta ukraińska (czego nikomu jie zycze) nie będziesz krzyczał „oesuuuu Ukraińcy zabili mi ojca/matkę”
@The_Dzbankers nie ma ojca/matki więc Twój argument jest inwalidą
Tak Putin siedzi na wykopie i przyjdzie osobiście pogratulować Ci powielania propagandy. Jak każdy mem traktujesz serio to wcale się nie dziwię że dajesz się manipulować

PS. Putin tak nie wygląda
@alkoJezus: Ale wiesz ,ze to Ty jestes onuca bardziej wierząc w ukraińska wersje wydarzeń która zakłada ,ze NATO się wystraszyło i zwala winę na Ukrainę i przez takie informacje społeczeństwo traci zaufanie do Państwa i sojuszu, onuco?
@The_Dzbankers czemu próbujesz na siłę wcisnąć coś w moją wypowiedź? Nie odniosłem się do żadnej konkretnej sytuacji człowieku a Ty insynuujesz ciągle że coś napisałem. Nie możesz tak pisać czegokolwiek, nie dostaniesz rubli za bezwartościowe wpisy
@alkoJezus: @alkoJezus: jestes niereformowalny jak chłop pańszczyźniany z XVI wieku. Zachodni politycy i polski prezydent mówią jak było, a Ty w poście piszesz ,ze walcząc o prawdę ktoś powiela ruska propagandę tymczasem Ty sam najbardziej ja powielasz negując zachodnie źródła na które to powołują się „wykopki walczące o prawdę”. Negowanie USA i NATO to najstarsza ruSSka propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam przyjemności z Tobą
Pobierz The_Dzbankers - @alkoJezus: @alkoJezus: jestes niereformowalny jak chłop pańszczyźnia...
źródło: comment_16686728242Cg15hyQCnNAuxaAjlsEnJ.jpg
@The_Dzbankers mordo! Czytaj ze zrozumieniem i przestań kłamać że odniosłem się do jakiejś konkretnej sytuacji. Czytaj, poddawaj w wątpliwość myśl samodzielnie
Ale przestań produkować nieprawdziwe informacje bo właśnie one są przyczyną błądzenia wielu użytkowników tutaj, z fartem ;)
@BNM2136 nikt nie twierdzi że ukraińskiej propagandy tu nie ma, jest (i słusznie)
Chodzi o to że niektórym wydaje się że odkryli banderowski spisek tak samo bezkrytycznie podchodząc do informacji agresora powielając je jak Ci których oskarżają