Wpis z mikrobloga

Pewnego razu obudziłem się z samego rana i miałem dość wszystkiego. Dość swojego życia, dość otaczającej mnie rzeczywistości, dość bycia samemu i braku jakichkolwiek perspektyw na przyszłość. Po prostu jedna wielka dolina. Tego dnia jednak trafiłem na jedną z popularnych stron internetowych i zobaczyłem tam banner zapowiadający jedną z najbardziej wypasionych imprez. Było równo 1,5 miesiąca do tej imprezki, więc postanowiłem zrobić wszystko aby znaleźć tam swoją wybrankę serca. Codziennie rano wstawałem godzinę wcześniej aby pobiegać, 3-4 razy w tygodniu chodziłem na siłownię, zacząłem się zdrowo odżywiać i wydałem sporo pieniędzy, żeby jakoś sensowniej wyglądać. Dzień imprezy zbliżał się wielkimi krokami. Już widziałem w wyobraźni jak przytulam wybrankę swojego serce, jak bawię jej włosami, jak patrzę głęboko w jej oczy i całuję... I wreszcie stało się! Nadszedł ten wielki dzień. Byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, odważnie patrzyłem w przyszłość, spryskałem się Hugo Bossem i poszedłem na najbardziej wypasioną imprezę życia. Patrzę a tam kilka paszczurów, same kuce i #tfwnogf :( To było pierwsze i ostatnie Wykop Party w moim życiu.

#humor #przegryw #pasta
  • 1