Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
Wjechałem samochodem w dwójkę dzieci. Ale to nie moja wina tylko mojego szefa, bo jechałem służbowo. A tak w ogóle to mercedes był niemiecki!
#ukraina #rosja #wojna
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjechałem samochodem w dwójkę dzieci. Ale to nie moja wina tylko mojego szefa, bo jechałem służbowo. A tak w ogóle to mercedes był niemiecki!


@klamkaodokna: ten wpis jest taki głupi. To desperacka proba złapania trochę atencji, nawet poprzez robienie z siebie debila. Współczuję. Atencja na Wykopie to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: analogię do tego zdarzenia byłoby, gdybyś jechał samochodem i nagle rusek by wyjechał na czołówkę, ty chcąc się ratować, zjeżdżasz na pobocze i niestety potrafisz 2 osoby. Czyja wina onuco? Ruskie ścierwa nie bombardowałyby Ukrainy, to nie było konieczne użycie opl.
  • Odpowiedz
Wjechałem samochodem w dwójkę dzieci. Ale to nie moja wina tylko mojego szefa, bo jechałem służbowo. A tak w ogóle to mercedes był niemiecki!


@klamkaodokna: wyjechałeś przez przypadek bo uciekałeś w panice przed troglodytą - mordercą, który chciał cię zgwałcić, wykastrować, poderżnąć gardło, znowu zgwałcić i zabrać lodówkę z domu
  • Odpowiedz