Wpis z mikrobloga

Putin ogrywa NATO jak małe dziecko. Robi co chce i kiedy chce nie licząc się z jakimikolwiek konsekwencjami. Jeszcze do niedawna miałem jakies resztki nadzieji że naprawdę pomogą nam w razie ewentualnego ataku, ale te umarły wczoraj wieczorem. Znowu zostaliśmy wystrychnięci na Dudka, znowu możemy liczyć tylko na siebie. Nie dla polaka artykuł 5, gotowosc myśliwców i kontratak, dla nas konsultacje, wyrazy zaniepokojenia i wzajemne poklepywanie się po pleckach na Twitterku. Zginęło dwóch Polaków, i nikt się tym nawet nie przejął bo to nic metafizycznego jak na przykład śmierć Niemca, Francuza czy Brytyjczyka. ¯_(ツ)_/¯
#ukraina #rosja #wojna
  • 16
@heterodewiant44 jest dokładnie tak jak mówisz teraz przez pryzmat tego może #!$%@?ć w każde miasto i powiedzieć sorry niechcący bez urazy. A prawda jest taka że nato miało w tym momencie idealną sposobność aby zakończyć wojnę na Ukrainie. Wystarczyło przybić to Rosjanom nieważne czy chcący czy niechcący uderzyli na terytorium kraju NATO. Zrobić coś potężnego jak zamknięcie nieba nad Ukrainą i finish kończymy tą wojnę ale widocznie komuś bardzo zależy na tym
@heterodewiant44 Aha, czyli przez śmierć dwóch osób w wyniku niebezpośrednio ataku cały świat ma iść ma wojnę? Nie wiesz o czym mówisz. Bardzo mi szkoda tych ludzi, ale nawet gdyby byli moją rodziną, to nie uważałabym, że ich śmierć wymaga pociągnięcia za tym śmierci kolejnych tysięcy...