Wpis z mikrobloga

Pytanie poważne.

Czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?

Wczoraj miałem niestety dość niefortunne zdarzenie, gdyż moja stopa doznała urazu.
Generalnie chciałem odczekać chwilę i iść do pracy ale przechodnie powiedzieli żebym tego nie lekceważył i jechał na izbę przyjęć.
Na izbie przyjęć rozpoznanie:

- skręcenia i naderwania stawu skokowego,
- skręcenia stawu skokowo-goleniowego prawego II stopnia
- złamania awulsyjnego.

Lekarz chciał dać 4 tygodnie zwolnienia ale powiedziałem, że to za dużo i poproszę o 2 tygodnie, a za 2 tygodnie i tak mam iść na konsultacje wiec najwyżej wtedy dodatkowe.

Moja praca jest pracą biurową.
Mam zalecenie aby co 1.5h robić zimne okłady (20min) + smarować girę.

Poinformowałem pracodawcę o tym zdarzeniu wczoraj, dzisiaj miałem już 5 telefonów żebym nie udawał i przyjechał do pracy.

Także powtarzam, czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?

#pracbaza #januszex #praca #pracazdalna #pytanie

Kogo powaliło, biorąc pod uwagę powyższe?

  • Pracodawcę. 95.1% (214)
  • Estetykę. 4.9% (11)

Oddanych głosów: 225

  • 18
@Estetykatopodstawa: niestety też tak miałem kilka prac temu. noga skręcona, a że dużo podczas niej chodziłem to poinformowałem, ze nie będzie mnie 3 dni.
miny i komentarze pracowników po moim powrocie wskazywały, ze bardzo byli niezadowoleni z mojego l4. głupie wcinki pojawiały się długo po tym :)
niestety tak bywa. raczej należy unikać takich januszexów
@Estetykatopodstawa: Do nas czasem przyłazi kierownik z produkcji żeby sobie trochę popieprzyć trzy po trzy (mi nie wypada kazać mu spadać na drzewo) i ile razy ja się nasłuchałem takiego januszerskiego #!$%@? odnośnie ich "luźnego" stosunku do zasad BHP to głowa mała.

Raz nam się żalił, że pracownik poszedł do lekarza bo mu śrut przy szlifowaniu do oka wpadł, a u lekarze się okazało, że tam miał w oku jeszcze dwa
@marlow: Nie wiem co to, lekarz sie zgodził na 2 tygodnie.
Googlnalem i nie wyglada to dobrze, pamietam ze stwierdzil ze i tak bede miec rekonwalescencje a orteza przynajmniej 6 tygodni xd.
@booolooo: Tak, natomiast jestem na DG i nie opłacam wypadkowego.
@red7000: Niestety nie, dlatego musialem zapytać na wykopie bo moze faktycznie to mnie #!$%@? i jednak w dzisiejszych czasach nawet bedac chory/#!$%@? trzeba pracowac.
PS: oczywiscie uslyszalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Estetykatopodstawa: zgpdził się, bo wie, że trzebaorzedłużyć. Przygotuj się na opuchlizny, jeśli będziesz obciążać przed całkowitym wyleczeniem. Poleżysz długo krótko mówiąc:D