NoMoreTearsJustSmile NoMoreTearsJustSmile 15.11.2022, 03:02:02 via Android 1180 + Niestety źródło: comment_1668481322qZh0fVhcsibxeT1kVN5SiW.jpg Pobierz
Vasterek4 Vasterek4 15.11.2022, 03:11:59 via Android 4 + @NoMoreTearsJustSmile a co on taki smutny, niby wszechmogący a nicku nie potrafi przeczytać
g.....o konto usunięte 15.11.2022, 03:38:25 622 + @NoMoreTearsJustSmile: surowe w galarecie mamy jeść?
bananke bananke 15.11.2022, 06:09:54 via Android 2 + @NoMoreTearsJustSmile to jakie niby mamy wsadzać?
czarlipe czarlipe 15.11.2022, 06:13:00 via Android 245 + @NoMoreTearsJustSmile galareta jest zajebista, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
ZohanTSW ZohanTSW 15.11.2022, 06:50:00 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @NoMoreTearsJustSmile: galareta z mięsem jest tylko lepsza
LordMrok LordMrok 15.11.2022, 06:52:56 0 + @NoMoreTearsJustSmile: To nie jest Polska potrawa, Aspic wywodzi sie z 10 wiecznego Iraku
bajeron bajeron 15.11.2022, 06:58:31 via Android 3 + @NoMoreTearsJustSmile widać że nie próbował nawet xD
Bdzigost Bdzigost 15.11.2022, 07:11:06 2 + @NoMoreTearsJustSmile: zimne nóżki z octem winnym dobrze wchodzą
Niedowiarek Niedowiarek 15.11.2022, 07:12:39 53 + @NoMoreTearsJustSmile: źródło: comment_1668496358bCNMXZSi3Jir27CLYXoSPQ.jpg Pobierz
n.....s konto usunięte 15.11.2022, 07:12:53 via Android 0 + @NoMoreTearsJustSmile to Jezus, a nie Bóg
Sultan_Kosmitow Sultan_Kosmitow 15.11.2022, 07:23:55 via Android 0 + @nicalibres To duch Święty ( ͡º ͜ʖ͡º)
dyniel dyniel 15.11.2022, 07:31:08 via Wykop Mobilny (Android) 48 + @NoMoreTearsJustSmile: ( ͡° ͜ʖ ͡°) źródło: comment_1668497468Kv5uoyRwqQDr8k8X7qKjhs.jpg Pobierz
cielak44 cielak44 15.11.2022, 07:45:30 15 + @NoMoreTearsJustSmile: a jakiego smaku używacie? Ja osobiście lubię używać galaretki wiśniowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
e-stark e-stark 15.11.2022, 07:51:56 0 + @czarlipe: pod warunkiem, że ma wyraźny smak a nie tak wygląda i smakuje jak woda po myciu garnka po gotowaniu mięsa
Ulic_Qel_Droma Ulic_Qel_Droma 15.11.2022, 07:54:41 via iOS 0 + @NoMoreTearsJustSmile: Moim zdaniem to jest spojrzenie w stylu „w koncu ktos to robi dobrze”
inflacja_biedaku inflacja_biedaku 15.11.2022, 08:00:20 15 + @NoMoreTearsJustSmile: mięso w galarecie to ulubiona potrawa narodów co mają smak skrzywiony przez regularne picie wódki.
źródło: comment_1668481322qZh0fVhcsibxeT1kVN5SiW.jpg
Pobierzźródło: comment_1668496358bCNMXZSi3Jir27CLYXoSPQ.jpg
Pobierzźródło: comment_1668497468Kv5uoyRwqQDr8k8X7qKjhs.jpg
PobierzJa osobiście lubię używać galaretki wiśniowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora