Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, kto będzie najbardziej grillowany w odcinku podsumowującym ten sezon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja obstawiam Zuzę od Dahmera. Już w ostatnim odcinku widać było, że Manowska była na nią wkurzona i coś czuję, że w finałowym odcinku Manowska będzie jej nieźle cisnąć za wywołanie tego shitstormu :) Oczywiście Dahmerowi też pewnie się dostanie za całokształt jego krindżu, no i ta Karolina od niego też pewnie trochę dostanie po łapkach za obgadywanie Dahmera za jego plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i może jeszcze Zuza od Tomka będzie miała jakieś niewygodne pytania od Manowskiej typu czy naprawdę była nim zainteresowana i czy nie chciała się tylko wylansować w tv. Ale ona to raczej może dostać większy pstryczek w nos jak zobaczy, że Tomek i Kasia są razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rolnikszukazony
  • 10
  • Odpowiedz
Pamiętam jak na odcinku swiatecznym jeden z tolnikow zarzucal uczestniczce rzucenie klątwy na jego gospodarstwo xD


@odrodzilam_sie:

Czemu ciągle tutaj ludzie mylą odcinki finałowe (wywlekanie brudów w Kazimierzu Dolnym) z odcinkami świątecznymi (spotkanie rolnikowych par z różnych edycji w studio TVP)?

To jest zupełnie co innego a co chwila widzę tego typu wpisy. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Davos87: a ja myślę, że wszystkie te dziewczyny, o których wspominasz, nawet nie pojawią się w finałowym odcinku, myślę że u Mateusza może Martyna się tylko pojawi. Co do Zuzy od Tomka, patrząc jak jej mina zrzedla podczas rozmowy na ławeczce to raczej się nie pojawi.
  • Odpowiedz
@Yssuna: Mi się wydaje, że oni mają w umowach, że muszą być w odcinkach finałowych. Na ogół jednak są tam niemal wszyscy, a nie tylko ci, którym się udało stworzyć pary. A inba u Dahmera była tak duża, że raczej producenci będą chcieli ją wyjaśnić i postarają się, żeby wszyscy jej uczestnicy byli na odcinku finałowym.
  • Odpowiedz