Wpis z mikrobloga

@rineo: pierwszyraz to jakiś anonim, a bart88uk to słynny mirkowy troll, który się ostatnio uaktywnił. Sam ostatnio wyśmiewałem jego trolling, że ma 15-letnią dziewczynę i ich ojciec wykrył - oczywiście ta historyjka też okazała się zmyślona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emte: @rineo: @NiecoCiekawszyNick: @emte: @ThisIsMyDog: ten rineo to jakiś troll i anonim, zmasakrowałem go w kilku miejscach - przeanalizujcie jak rinego umiejętnie nie odpowiada na zadane pytania, lub trudne pytania, manipulatorek z WOŚP... http://www.wykop.pl/link/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/19307826/#comment-19299892 oraz tutaj http://www.wykop.pl/link/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/#comment-19299692 - gdyby przedstawił się, napisał, że pisze w imieniu wośp, tymczasem to takie pitu pitu 0 konkretów, czasem wręcz pisze, bzdura po czym w dalszej części tekstu wychodzi że to
@pierwszyraz: [1/2]

ten rineo to jakiś troll i anonim


No, nie, że jest w pierwszej 10 rankingu, na pewno nikt go nie zna...

przeanalizujcie jak rinego umiejętnie nie odpowiada na zadane pytania, lub trudne pytania, manipulatorek z WOŚP


Na przykład? A, tak, już widzę. Twój cytat:

Skoro odsetki z lokat to nie pieniądze ze zbiórki WOŚP. To bardzo proszę - ja chętnie przechowam 50 mln na swoim koncie przez 1.5 roku,
@pierwszyraz: [2/2]

pkp za darmo wozi wolontariusz


Ilu masz tych wolontariuszy?

policja, służy sprzątające miasto oczywiscie za free


Przestańmy organizować wszystkie imprezy publiczne. A najlepiej, to się wszyscy powieśmy, bo każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu policji i chodząc po chodnikach je brudzimy...

- Kto płaci za światełka do nieba? ile one kosztują w skali polski?


Za światełka do nieba płaci WOŚP z darowizn celowych i odsetek.

- Owsiak
@NiecoCiekawszyNick: >Ilu masz tych wolontariuszy?

za 100 tys

czy ja mówie przestańmy? ja pytam ile to kosztuje i po jaką cholerę to robić skoro zbieramy 50mln to śmieszna kwota do 67mld

13mld w NFZ oficjalnie wg. prezesa NFZ jest marnowane

no tak za światełka nikt nie płaci i nikt nie liczy ile kosztują....

jest kantem takim samym jak to co robi WOŚP na stronie - wykazuje 50mln zbiórki i 50mln kosztów
@pierwszyraz:

no tak za światełka nikt nie płaci i nikt nie liczy ile kosztują....


Przecież napisał kto płaci.

jest kantem takim samym jak to co robi WOŚP na stronie - wykazuje 50mln zbiórki i 50mln kosztów przemiliczywuje reszte


Dlaczego bezczelnie kłamiesz? Pomijając sprawozdania finansowe (do których nigdy nie zajrzałeś), informacja o pozostałych dochodach i wydatkach fundacji jest na ich stronie napisana jawnym tekstem, po polsku, w dziale o tajemniczej nazwie "rozliczenia
Pobierz r.....o - @pierwszyraz:


 no tak za światełka nikt nie płaci i nikt nie liczy ile ko...
źródło: comment_Jz9BS68guPGurcCfZU1basfowhaAhizu.jpg