Wpis z mikrobloga

@luxpl Po to jest tryb auto żeby używać trybu auto.

Nawet nie wiem czy da się załączyć światła na stałe żeby świeciły ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Na dodatek na twoim zdjęciu wszystko widać więc już czas odwiedzić okulistę ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Krzysztof53647: tryb auto nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxpl: Popieram, brac się za takich głąbów lub tępe karyny. Po co montować swiatla z tyłu jak ich nie używają. Jak dla mnie powinny świecić cały rok, tak jak to było kiedyś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@luxpl: po komentarzach oficjalnie stwierdzam, 80% tutaj piszących to łuczniaki, nie posiadający prawa jazdy, samochody którzy nawet nie przejechali samochodem 10 metrów w lecie przy pięknej pogodzie.
  • Odpowiedz
@luxpl: co za idioci, co nie?
Dobrze, że Tobie udało się prowadząc wyjąć telefon i zrobić zdjęcie na portal ze smiesznymi obrazkami, żeby obnażyć ich glupote.
  • Odpowiedz
@ostry_cien_mgly: oni to wiedzą Kocie. Osobiście wolę jechać tak, niż dostawać przeciwmgielnymi po oczach cały czas. A w samochodzie zrobiłem sobie skandynawskie właśnie z tego względu, że auto źle przełączało w mgle i deszczu.
  • Odpowiedz
@luxpl: „ale ich widzisz” nawet mi się nie chce odpisywać ludziom co tak odpisują

Miałem sytuacje, ze nie widać gościa z naprzeciwka bo bez świateł mijania jedzie, za to powinny być mandaty bo to realne zagrożenie na drodze, teraz ich widać, ale zaraz na odcinku 100-200m kompletne mleko
  • Odpowiedz