Wpis z mikrobloga

  • 0
@ButtHurtAlert Jasne, dla morale poddających się ruskich to może mieć negatywny efekt, tego nie da się zanegować, ale ten płacz, jaką to Ukraina bestialska, do oddała chwasta w ręce innych chwastów, jego pobratymców jest żałosny. Wagnerowcy pokazali tylko swoje zezwierzęcenie. 20 Ukraińcow za jednego bandytę to i tak doskonały deal, a ta banda z łapanki, zwana czasem ruskim wojskiem i tak niewiele ugra na tym zajściu. Za tydzień wszyscy zapomną, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goral27: no to fajne argumenty zes przedstawił, równie dobrze ja mógłbym napisać żes debil.

@S-Type: mimo wszystko trzeba krytykować takie sytuacje zeby któremuś z oficerów znowu nie przyszło na myśl takie faux pas
  • Odpowiedz
W ogóle rozumiecie ten poziom abstrakcji? Ruskie bydło zamordowało przestępcę wcielonego do wojska młotem, zamiast doprowadzić go przed sąd i prawomocnie skazać, a trolle i debile płaczą


@S-Type:

Był kiedyś taki jeden władca imperium post-mongolskiego Timur Chromy vel Tamerlan. Znany był ze specyficznego postrzegania swoich deklaracji. Gdy pokonał w jednej z wojen i osaczył w twierdzy swojego konkurenta - Husejna (notabene wcześniej wieloletniego sojusznika i towarzysza broni), obiecał mu, że jeśli ten się podda, nie zabije go. Jak powiedział tak zrobił. Nie zabił Husejna, lecz wydał go jednemu z pośród jego wrogów, którego przyrzeczenie już nie obowiązywało. Ten zabił go i po problemie :)
Innym razem złożył obrońcom pewnej twierdzy obietnicę, że "ich krew nie będzie przelana, jeśli się poddadzą". Tej też dotrzymał - zakopał
  • Odpowiedz
  • 1
@TheSilentEnigma Jak już wyżej pisałem, wymienili bezwartościowego chwasta na 20 własnych ludzi. Może nie była to akcja moralnie wysokich lotów, ale bilans wyszedł na plus. Czemu Ukraina ma grać fair, kiedy ruscy zachowują się jak bydło? Ich nie obchodzą żadne konwencję i postanowienia, a próby traktowania tego motłochu jak cywilizowany naród skończyły się tym, co obecnie dzieje się na Ukrainie. Troglodyci rozumieją tylko własny język, więc tak się trzeba do nich
  • Odpowiedz
Jak już wyżej pisałem, wymienili bezwartościowego chwasta na 20 własnych ludzi. Może nie była to akcja moralnie wysokich lotów, ale bilans wyszedł na plus. Czemu Ukraina ma grać fair, kiedy ruscy zachowują się jak bydło? Ich nie obchodzą żadne konwencję i postanowienia, a próby traktowania tego motłochu jak cywilizowany naród skończyły się tym, co obecnie dzieje się na Ukrainie. Troglodyci rozumieją tylko własny język, więc tak się trzeba do nich zwracać.


@
  • Odpowiedz
@TheSilentEnigma: Mimo całej mojej nienawiści do ruskich i kibicowaniu Ukrainie, nie ma się co oszukiwać, ale w wielu aspektach, szczególnie moralnych, te narody mają wiele wspólnego. Wojna wydobywa z ludzi najgorsze instynkty i nie ma się co dziwić, że po tych wszystkich bezsensownych okrucieństwach, których dopuścili się ruscy, Ukraina będzie w każdej sytuacji krystalicznie czysta. Zapewne wiele okropieństw, które w ramach zemsty otrzymali i otrzymywać będą do końca tej wojny
  • Odpowiedz