Wpis z mikrobloga

Obejrzałem cały ten cyrk u Mike'a z Zaorskim i Andelem. Takie tl:dr i troche moich opinii.

BigSB to personalny token Zaorskiego, którym może zarządzać według swojego "widizmisie". Mógł zrobic hedgea a nie musiał. Jego sprawa i kij wam do tego, moze rozporzadzac kasa z poola a wy możecie tylko sie przygladac. Programiści, ktorzy odpowiadają za ten projekt dostają wyplaty od spółki 2Z( spolka nalezy do Rafala), która nie ma zadnego modelu biznesowego, generuje straty i dotowana jest z prywatnych Zaorskiego. Token również nie ma modelu biznesowego. Po tym mozna stwierdzic ze, nie ma Rafała to nie ma projektu. Polecam zastanowic sie wszystkim trzymajacym token dlugoterminowo nad ryzkiem w takiej sytuacji.

Co do wątpliwej jakości wystąpienia wszystkich w tym programie to uwazam, ze slabe bylo ze strony prowadzacego zaproszenie 3 ludzi z otoczenia Rafała do Rozmowy z Tomkiem. W tym jego prawniczki :)
Ogolnie sprawa wyladuje w sadzie, gdzie będzie wielkie wyjaśnianie.

Nie bede rozstrzygał, czy to były społki celowe pod branie dotacji czy nie, ale rozbawiło mnie jak Zaorski powiedział, ze dostali granty na stworzenie marketu p2p po czym okazało sie, ze nie da sie tego zrobic. A sianko wpadlo. Z merlinem, mpay i platige też nikt rzetelnie nie jest stwierdzic czy maczał w tym palce , robił jakieś pump&dump, ale powiązanie z osobami z tych spólek i pożniejsze "naganianie" jest co najmniej malo etyczne i troche smierdzi. Wrzucam jego twitty o platige. Foto nie moje, znalezione w necie.

Jako człowiek to dla mnie jest dzbanem. Niezly manipulant i aktor.Nagrywanie po kryjomu rozmów telefonicznych, przychodzenie na rozmowe z prawnikiem, ciagniecie za jezyk tego Andela zeby tylko powiedział slowo za duzo i moc go uwalić w sadzie jest tak po ludzku slabe. Dodatkowo Zaorski powiedzial, ze usunie tt o rzekomej braku wspolpracy muzible z ta emuzyka jak dostatnie oficjalna odpowiedz bo narazie tylko ktos dzwonil do niego z tej firmy i nie wie kto to. Jednak nie czekal wczesniej zeby wrzucic tego tt do oficjalnej odpowiedz, wystarczyla mu odpowiedz byle jakiej sekretarki z tej firmy.

Ten Andel też tak czasami mowił, ze nie wiadomo o co kaman. Jest ogolnie zmeczony ta drama i chcialby ja zakonczyc. To po co zaczynał ? Malo bylo o nim, to tyle co w sumie mozna napisać.

Ogolnie to zmarnowałem 3h, więc możecie mnie szkalować za głupote.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #zaorski
kuba2622 - Obejrzałem cały ten cyrk u Mike'a z Zaorskim i Andelem. Takie tl:dr i troc...

źródło: comment_1668387373y6st4nYjdnW1nWbi89HOg9.jpg

Pobierz
  • 23
@kuba2622
Ja to skomentuje tak,

Przyszli pogadać, pokrzyczeć na siebie, powyjaśniać. Mają przewage liczebną. Wielki Pan Spekulant odpala protokół mały siusiak po czym wbija Pani Prawnik która co to nie ona wygrała i kim ona tam nie jest. Notuje każde słowo i #!$%@? się z dygresjami i stroniczością zbywając każde obiekcje jakimiś bełkotem i omijaniem tematu jednocześnie naśmiewając się z nich bo przecież to niewyedukowane głąby i jak to za szkalowanie wizerunku(memy,
@grypa-grypowska: Nie wiem ile można dostać z dotacji bo nigdy nie brałem mimo, że prowadzę firme. Chyba trzeba sie zainteresować( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten Andel wspominał, ze w jednej ze spólek Zaorskiego wspolnikiem byl gosciu, ktory jest znany z organizowania dotacji. Mowie to z pamieci, moge sie mylic.

Ale co do dotacji, to większe pretensje mialbym do tego, co je daje, niz dostaje.
@kuba2622
Swój do swego ciągnie i to widać odrazu Kompleksy i zadufanie w sobie, co ciekawe jak Andel i Szwajcar pytali ją co znaczy bycie frajerem czy frajerstwo to nagle jej języka w gębie zabrakło i coś bełkotać zaczęła

Dostaliśmy wkońcu prawdziwą twarza Rafałke, niesamowite że znalazł sobie prawnika który jest na wzór podobny. Jeszcze Pan spekulant podtrzymuje swoje zdanie, dalej wyśmiewa i dostarcza materiały dowodowe ze swoją prawnik

Niech im pokażą
@kuba2622: najlepsze jest to gadanie o "poolu eth liczonym w USD" xD Ludzie co to łykają to papaj.jpeg

Adel gdyby miał wiecej głowy na karku i lepiej sie przygotował i punkt po pukncie na chłodno analitycznie wszystko
omówił i skorelował ( unikając ocen, skupiając sie na samym rzetelnym opisywaniu chronologii, zamiast robić wrzutki na gorąco to mógł by zorrowi zrobić jesień średniowiecza.
Zaor to wie, wraz z ekipą dostrzegli pewną tendencje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuba2622: to fakt slabo to wyglądało również moim zdaniem a zwłaszcza jak się włączyła ta kobieta, z której wg. mnie pycha wychodziła z każdym słowem. rafał robił wstawki że pił w ciągu dnia wino, dziecko trzymal.. bez sensu. nawet całego nie obejrzalem, bo szkoda czasu..myślałem że ten majk jest bezstronny facet i dlatego u niego te spotkanie, jednak samo wpuszczenie na wizję tylu wspomagaczy (zaorskiego przeciw jednej osobie z drugiej już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kuba2622: @zjadaczszyszek3000: nie mogę edytować swojego wpisu, wiec dodam że sprawdziłem na szybko kto to jest ta pani. z mojego rozeznania jest to prawniczka rafala która swego czasu wysyłała pozwy dla tradera21 przez twitera bo obraził rafala ( ͡° ͜ʖ ͡°)i bierze udział w imprezach organizowanych przez zaorskiego. czyli w skrócie wczorajszego spotkania-zaorski zrobił ustawkę z andelem, mało że przyszedł na nie ze swoja bandą to
@kuba2622: ta laska to prawniczka TJS. Kiedyś zerknalem to głównie kojarzę z karynowatosci. Ilość tapety na ryj może konkurować z innymi laskami na wiejskie dyskotece.
Ale niby w temacie prawa spółek i ogolnie rynku kapitałowego się zna.
Ogólnie towarzystwo mocno kombinowane i toksyczne.

Od początku powtarzałem, że kasa na tokeny to pójdzie pod Rafała aby mógł jak coś depo wspomagać. Tylko dodano historię jak to będzie razem łatwo grubasa usadzić.
I
@micomak: To było mega słabe. Umówili się na dyskusję, sprzeczki i wyjaśnianie nawzajem, a po jakimś czasie wpada prawniczka Zaora. Chłop wyklikał ją, bo ewidentnie sobie nie radzi w rozmowach jeden na jeden. Jak to ocenił Thor - Zaor schował się za spódniczkę. A ta śmieszna prawnik potem co jakiś czas odchodzi od kompa i dziwnym trafem Zaor potem czyta non stop SMSy w telefonie...