Wpis z mikrobloga

Czaicie, ze ruscy moga pruc w cywili z rakiet, lamac prawo wojenne, minowac domy, desantowac kijow, straszyc atomem ale ukraincy juz nie moga pozwolic sobie na podstep na mordercy wagnerowcu bo nie bo wykopki wydaja wyrok. Zreszta juz wydali.
Morderca wagnerowiec>10 tys. Cywili

Ukraina be. Ze tez jestem z tego samego gatunku co te ameby.

#wojna #ukraina #rosja
  • 14
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: a będzie jeszcze zabawniej, bo po tym jak zgodzono się na ekshumację ofiar rzezi Wołyńskiej, ten temat im się powoli wypala. Teraz na topie są jeszcze naszywki na mundurach poszczególnych odklejeńców, których w ochotniczych jednostkach wojskowych nigdy nie brakuje. Ciekawe co następne
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: chodzi o tego wagnerowca Nużyna, z którym Lachowski robił wywiad - wagnerowcy go dorwali i zabili za zdradę, a przez to na tagu jest mnóstwo głosów, że wszystko wina Ukrainy, bo Ukraina go wymieniła na swoich i gdyby nie wymienili go, to by jeszcze żył. Tak to rozumiem.
  • Odpowiedz
@BFyre: jak zapytałem tego o nicku imieniem jakiegoś cara o to czy rosjanie którzy dokonali tego krwawego i brutalnego mordu powinni stanąć przed rosyjskim sądem to mnie zignorował xD
  • Odpowiedz
@carriette_239: @Kazimierz_Lyszczynski: @wiem_wszystko: Ah shit here we go again...
Tu nie rozchodzi się o tego gościa a o całokształt akcji, tu chodzi o psychologię wojny i morale przeciwnika.
Rosjanie mają słabe morale, jest opcja że będą z chęcią dezerterowali, to ukraińcy robią taki myk że oszukują jeńca, no super sprawa xD Teraz na pewno kolejny wagnerowiec bedzie myślał o dezercji zamiast wybijać kolejnych ukraińców, skoro dali
  • Odpowiedz
@Benq20: Rozkaz 227 coś ci mówi? Już była taka sytuacja że strzelali sobie w plecy, są przyzwyczajeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. już nawet sun tzu pisał że przeciwnika należy nękać ale nie na tyle żeby nie miał ruchu. O to właśnie chodzi że lepiej mieć jednego dezertera jeńca co się go jako tako wykarmi niż nawet jednego swojego zabitego przez tego potencjalnego dezertera co jest
  • Odpowiedz