Wpis z mikrobloga

@BFyre: jak zapytałem tego o nicku imieniem jakiegoś cara o to czy rosjanie którzy dokonali tego krwawego i brutalnego mordu powinni stanąć przed rosyjskim sądem to mnie zignorował xD
@carriette_239: @Kazimierz_Lyszczynski: @wiem_wszystko: Ah shit here we go again...
Tu nie rozchodzi się o tego gościa a o całokształt akcji, tu chodzi o psychologię wojny i morale przeciwnika.
Rosjanie mają słabe morale, jest opcja że będą z chęcią dezerterowali, to ukraińcy robią taki myk że oszukują jeńca, no super sprawa xD Teraz na pewno kolejny wagnerowiec bedzie myślał o dezercji zamiast wybijać kolejnych ukraińców, skoro dali mu taką opcje
@Benq20: Rozkaz 227 coś ci mówi? Już była taka sytuacja że strzelali sobie w plecy, są przyzwyczajeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. już nawet sun tzu pisał że przeciwnika należy nękać ale nie na tyle żeby nie miał ruchu. O to właśnie chodzi że lepiej mieć jednego dezertera jeńca co się go jako tako wykarmi niż nawet jednego swojego zabitego przez tego potencjalnego dezertera co jest w