Wpis z mikrobloga

Zostawiłem telefon w taksówce i zarządał odemnie 200zł znaleźnego. Przez telefon mu powiedzialem, że dam mu te 200zl ale nie miałem takiego zamiaru tylko chciałem żeby przyjechał z tym telefonem. Na miejscu zaproponowałem, że dam mu za ten telefon 50zł i on generalnie powiedział żebym #!$%@?ł i pojechał xD. Sprawę od razu zgłosiłem na policje, podałem im numer rejestracyjny pojazdu i jego numer telefonu i oni nic z tym nie robią. Widzę nawet gdzie on jest w danym momencie bo mam lokalizacje włączoną i nic z tym nie moge zrobić. Dodam że za case'm miałem dowód i legitymacje studencką. Nie czaje jak mając tyle informacji oni dalej nic nie mogą zrobić. Za rękę bym go chyba musiał na komende przyprowadzić.

#policja
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sammyZ: pójdziesz z tym jeszcze raz na komisariat, czy będziesz tylko kibicował ile Twój telefon zrobi kilometrów po mieście?
  • Odpowiedz
@sammyZ jakąś korporacja czy uber? Czasem wystarczy że skargą na kierowcę zadzwonić i powiedzieć, że opiszesz w mediach społecznościowych. Raz dwa ustawia gościa do pionu. Koleżanka miała podobną akcję, na drugi dzień kierowca z korporacji przyjechał do domu oddał telefon i przeprosił.
  • Odpowiedz
@moll: Znaczy oni przyjęli zgłoszenie normalnie ale nic z tym nie robią. Zgłosiłem to wczoraj i dzisiaj poszedłem drugi raz z informacją gdzie jest w danym momencie telefon i dostałem zjebę oczywiście, że w ogóle z taka pierdołą przychodze. On ma wazniejsze zgłoszenia i co ma niby zrobic z tą informacja xDDD
  • Odpowiedz
@sammyZ: no to jak dowód zastrzeżony to pewnie im nieśpieszno... próbowałeś skontaktować się z sałaciarzem, że sprawa trafiła na policję i lepiej żeby sam oddał zgubę?
  • Odpowiedz
@sammyZ: @sammyZ:

nic z tym nie robia


A co maja robic, poscig, helikoptery?

Za glupote sie placi. Typ zamiast zarabiac wozi ci telefon ktory zgubiles a 200 to normalna stawka za fatyge.Nie zdziwie sie jak go #!$%@? do jeziora i taki bedziesz mial final
  • Odpowiedz