Wpis z mikrobloga

Zostawiłem telefon w taksówce i zarządał odemnie 200zł znaleźnego. Przez telefon mu powiedzialem, że dam mu te 200zl ale nie miałem takiego zamiaru tylko chciałem żeby przyjechał z tym telefonem. Na miejscu zaproponowałem, że dam mu za ten telefon 50zł i on generalnie powiedział żebym #!$%@?ł i pojechał xD. Sprawę od razu zgłosiłem na policje, podałem im numer rejestracyjny pojazdu i jego numer telefonu i oni nic z tym nie robią. Widzę nawet gdzie on jest w danym momencie bo mam lokalizacje włączoną i nic z tym nie moge zrobić. Dodam że za case'm miałem dowód i legitymacje studencką. Nie czaje jak mając tyle informacji oni dalej nic nie mogą zrobić. Za rękę bym go chyba musiał na komende przyprowadzić.

#policja
  • 140
  • Odpowiedz
@Ytaremtujest: oczekiwanie zapłaty za telefon „znaleziony” w taksówce to jest dopiero kasa za darmo i pod pysk xD Typowo wschodnia mentalność gdzie nie można zrobić czegoś za uśmiech obcej osoby bo jestem starym zgredem i wolę się żreć z małolatem o 200zł.
  • Odpowiedz
@Ytaremtujest: A twoje argumenty w stylu „haha ajfonik widać że cię stać” to są tak obrzydliwe, że aż mi niedobrze. Mógłby w tej taksówce zostawić 14 Pro 1TB wysadzany diamentami taksówkarzowi nadal nic się nie należy za to mityczne „znaleźne” xD
  • Odpowiedz
@Ytaremtujest: największą mentalność pokazuje taksówkarz, chcący 200zł za to, że wypadł ci telefon z kieszeni w jego samochodzie xD Za takie teksty to powinien w pysk dostać a nie kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@padamczyk: Telefon od przedwczoraj nie aktualizował lokalizacji więc raczej już przepadł. Policja generalnie mówiła ostatnio żebym już tam nie przychodził tylko jak mam jakieś info to mailem na który nigdy nie odpowiedzą. No i od nich oczywiście zero kontaktu więc juz #!$%@? ich.
  • Odpowiedz
Jeśli pozostawiłeś telefon w Taksówce na Lotnisku Podgorica, to zrozumiałe, że jesteś zaniepokojony. Zgłosiłeś już sprawę na policję, co jest właściwym krokiem. Pamiętaj, że śledzenie lokalizacji może pomóc w odnalezieniu telefonu. Miej cierpliwość i daj policji czas na podjęcie odpowiednich działań w celu rozwiązania sprawy. Trzymamy kciuki, abyś odzyskał swój telefon jak najszybciej.
  • Odpowiedz