Wpis z mikrobloga

Zapytaj się swojej matki, babki, ciotki czy wolałyby abyś:
-więcej zarabiał, miał lepsze zdrowie, awansował;
-miał dzieci;

Jakieś 80-90% odpowiedzi będzie jednoznaczna.

Zapytaj się koleżanek, czy wolałyby umówić się z:
-bogatym, przystojnym prawiczkiem;
-średnim z wyglądu biedakiem-playboyem, który miał 100+ partnerek;

Oczywiście powiedzą, że z tym pierwszym, ale w razie konfrontacji skończyłyby w łóżku tego drugiego.

Dzieci to dziś wszystko, czego poprzednie pokolenia oczekują od aktualnego. Mogą rodzić się upośledzone, chore, z FAS, downem, w biedzie, nędzy, grzybie – nie ważne. I politycy i pospólstwo są zgodni – liczy się wyłącznie ilość. A jak ktoś nie ma wcale to tak długo naciskać, aż zrobi.

U mnie jest ciśnięcie na „żonę i dziecko” mimo, że 30% dzieci w mojej rodzinie to:
-samotna matka/ojciec bez możliwości zobaczenia dziecka;
-problemy z kasą;
-problemy ze zdrowiem;

Czyli wiedząc, że teoretycznie mogę mieć chore dziecko z kobietą, która 1-2 lata po porodzie ucieknie z nim na drugi koniec kraju, w międzyczasie nakładając na mnie spore alimenty i tak jest ciśnięcie, bo „lepszy rydz niż nic”.

Jak wygląda dziś hierarchia społeczeństwa w Polsce:
1 Samotna matka.
2 Dzieciata mężatka.
3 Dzieciaty, ożeniony chłop.
4 Facet, który ma dzieci, ale nie jest z ich matką.
5 Kobieta wyzwolona (w tym prostytutki i aktorki p0rn0).
6 Dziewice.
7 Bezdzietny ruchacz.
8 Bezdzietna mężatka.
9 Bezdzietna singielka.
10 Bezdzietny, ożeniony chłop.
11 Bezdzietny singiel.
12 Zwierzęta.
13 Rośliny.
14 Śmieci.
15 Nawóz.
16 Prawiczki.

Kiedyś był jakiś wpis o rossyjskim nobliście, który mieszkał w bloku z matką i nigdy nie miał dziewczyny – oczywiście wyśmiewanie i wyszydzanie, bo ważniejsze to ile rucha a nie co osiągnął.

Chłop, który opracuje zimną fuzję, jeśli nie będzie miał dzieci/kobiety, będzie postrzegany przez ogół społeczeństwa gorzej, niż Seba-miejscowy zapładniacz, który ma 5tkę dzieci na swoim osiedlu, każde z inną, każde upośledzone umysłowo (po rodzicach) i z FAS.

Zapraszam do dyskusji – może uważacie inaczej, albo macie inne obserwacje. Jeśli tak, to oczywiście są one błędne, jednak zapraszam do dyskusji.

#heheszki #humorobrazkowy #zwiazki #s--s #p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
wqeqwfsafasdfasd - Zapytaj się swojej matki, babki, ciotki czy wolałyby abyś:
-więce...

źródło: comment_1668334087hqvpjg7FMVGBWfY9Fyaejm.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wqeqwfsafasdfasd: no i na pewno ta jego kobieta jest z nim szczęśliwa,lubi z nim s-x uprawiać,bo wtedy śmierdzi potem,sapie jak lokomotywa i nie wiadomo czy na zawał nie zejdzie.Taki grubas nawet prawnik to tylko tak istnieje a nie żyje.Choroby już pewnie jakieś ma,a zaraz będzie miał większość możliwych. Popływać nie popływa,na rowerze nie pojeździ w góry parędziesiąt km nie pójdzie,na motocyklu nie pojezdzi.nie zamienił bym się znim za te pieniądze.Mam
  • Odpowiedz
Przeciętny człowiek ma 2-3 razy za mało IQ na bycie prawnikiem czy lekarzem.


@wqeqwfsafasdfasd: pozwolę sobie zadać Ci to samo pytanie której zadałeś przed chwilą. TY JESTES UPOSLEDZONY CZY TROLLUJESZ?
Średnie IQ w Polsce to ~99 uśredniony rozstrzał wyników to 85-115 IQ
Wynik powyżej 130 to ponad przeciętny, charakterystyczny dla osób wyjątkowo uzdolnionych i garnacych się do nauki. Mimo że z badań wynika że średni wynik IQ wśród nauk medycznych
  • Odpowiedz
Czyli przez co z nim była?


@technojezus: Nie wiem z jakiego powodu z nim była i mnie to nie obchodzi. Użyłeś słowa przeciętny, a to jest nieprawdziwe i tyko o tym piszę. Osoba, która kończy studia prawnicze nie jest przeciętna. Nie musi być również geniuszem, ale na pewno nie jest przeciętna tylko ma IQ powyżej jakiegoś tam poziomu.

XDDDD znowu jakieś dane z d--y. Średni wzrost kobiet w Poslce to ok 165cm. WIĘKZOŚĆ facetów jest wyższa od kobiet. Nawet ten jakiś dla was manlet 170cm, będzie większy od
  • Odpowiedz
@technojezus: dowód anegdotyczny- czyli rzeczywistość jest inna- taka jak ja myślę bo mam kolegę prawnika xD
Poza tym dlaczego 2,1 mln samotnych matek- w tym roku prognozy na 31 grudnia 2,5 mln
Kobiety szukają zaradnych, pewnych siebie mężczyzn- dlaczego 60% rozwodów w ciągu pierwszych 5 lat małżeństwa i pozew o rozwód złożony przez kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babki to jednak emocjonalne są i nie myślą
  • Odpowiedz
Użyłeś słowa przeciętny, a to jest nieprawdziwe i tyko o tym piszę. Osoba, która kończy studia prawnicze nie jest przeciętna. Nie musi być również geniuszem, ale na pewno nie jest przeciętna tylko ma IQ powyżej jakiegoś tam poziomu.


@Pharos: Jest przciętny z wyglądau i to pbardzo, dodatkowo bez znajomości czy bardzo dużego samozaparcia g---o osiągniesz po tych studiach. Taka jest prawda.

Naprawdę nie kompromituj się. Ten argument, że u ciebie w pracy wiekszość kobiet jest wyższych, jest żałosny, a po drugie, to i tak nie zmienia faktu, że przeciętna Polka ma ok 165cm. Oczywiście, że są i kobiety wyższe, ale stanowią
  • Odpowiedz
dowód anegdotyczny- czyli rzeczywistość jest inna- taka jak ja myślę bo mam kolegę prawnika xD

Poza tym dlaczego 2,1 mln samotnych matek- w tym roku prognozy na 31 grudnia 2,5 mln


@Nowystaryziel: A dlaczego przegrywy i reszta jakiś nieatrakcyjnych typów szuka dziwic 20+ letnich i oczywiście o sylwetce modelki? Właśnie z takiego samego powodu, jak te patologiczne samotne matki szukają jakiegoś bogatego gościa. Zresztą nie każda samotna matka jest sama przez włsne zachowanie.

Kobiety szukają zaradnych, pewnych siebie mężczyzn- dlaczego 60% rozwodów w ciągu pierwszych 5 lat małżeństwa i pozew o rozwód złożony przez kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babki to jednak
  • Odpowiedz
kondycję taką samą jak wtedy kiedy miałem lat 15


@Tom8: to akurat słabo. Niezapuszczony człowiek, do swojego nastoletniego poziomu wytrzymałości wraca w wieku około 60 lat.
  • Odpowiedz
Jest przciętny z wyglądau i to pbardzo, dodatkowo bez znajomości czy bardzo dużego samozaparcia g---o osiągniesz po tych studiach. Taka jest prawda.


@technojezus: Ty jesteś naprawdę prawdziwym ćwierćinteligentem. Napisałem tylko i wyłącznie, że skończenie takich studiów musi wiązać się z inteligencją przynajmniej w minimalnym stopniu powyżej przeciętnej, ponieważ użyłeś słowa przeciętny facet. Co było samo w sobie słowem nieadekwatnym do opisanej sytuacji. Nic nie wspominałem o tym, że bycie prawnikiem jest tożsame z sukcesem finansowym bądź wysoką pozycją społeczną.

Naprawdę nie kompromituj się. Ten argument, że u ciebie w pracy wiekszość kobiet jest wyższych, jest
  • Odpowiedz
Mimo że z badań wynika że średni wynik IQ wśród nauk medycznych to 102


@yazir: Naprawdę tylko tyle? Myślałem, że ten wynik będzie dużo wyższy. Masz jakieś dane?
  • Odpowiedz
Ten argument jest takiej samej wagi i tak samo wartościowy jak jak twoi koledzy, których opisujesz.


@Pharos: Normalny człowiek nie patrz na wzrost, linię szczęki, czy ma kaloryfer, Wy przegrywy niestety tak uważacie. A potem się dziwicie dlaczego jakiś przeciętny człowiek, wpisujący się w wasz model ,,przegrywa'' ma partnerkę, i płaczecie na wykopie, że wy fajne chłopaki jesteście, ale przez np. wzrost it's over ¯\_(ツ)_/¯

Pisałem tylko o tym, że niski facet ma dużo mniejsza szanse na znalezienie sobie partnerki niż
  • Odpowiedz
Teraz sie ciebie spytam, co widziala w nim jego kobieta? Kiedy ona już pracowala, to gość jeszcze 2 lata kończył studia, nie pracował i mieszkal z rodzicami, a potem musial pracować jakiś czas na stażu za g---o pieniądze. Dziewczyna jak to już bywa w związkach, x razy ładniejsza niż jej facet. Wy nie wiecie jak wygląda życie przeciętnych ludzi.


@technojezus: może wiedziała, że zostanie kuhhwa prawnikiem ? xD Wpisała taką
P.....c - > Teraz sie ciebie spytam, co widziala w nim jego kobieta? Kiedy ona już pr...

źródło: comment_1668343395ZpZC16plDzBE0NLpYU23lG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz