Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: tak miałem z Morrowindem(przynamniej jest to takie najsilniejsze wspomnienie czytania okładki gry w drodze do domu) ale delikatnie mówiąc nie doceniłem gry po odpaleniu jej w domu. Za dzieciaka tak miałem z gra,o na N64 ale tam to bardziej oglądanie obrazków bo zawsze wszystko było po ang ale często był książeczki z opisem różnych gier po angielsku xD
@SaintWykopek: a po kilku godzinach instalacji okazuje się że nie działa bo masz gównianego kompa i jedyne co ci pozostało to czytanie załączonej w pudełku solucji xD Gothic 3 ty #!$%@?


@sebagleba Gothic 3 miałbyś bardziej duże wymagania jak wychodziło. Pomijając jeszcze słaba optymalizację.
@SaintWykopek: Instrukcje były najlepsze- jedną z pierwszych pudełkowych gier które kupiłem było Imperium Galactica 2, w pudełku była gruuuuuuuuuba instrukcja opisująca literalnie każdą jednostkę, każdy budynek, wszystkie typy uzbrojenia czy rasy jakie można było w grze spotkać, nie jestem w stanie nawet powiedzieć ile razy przeczytałem ją od deski do deski, lol.
@SaintWykopek: Ja pamiętam jak mi rodzice kupili HoMM3 i była do tego fantastyczna książka załączona z opisanymi wszystkimi budowlami, bohaterami i potworami. Ja tyle razy to czytałem, że znałem na pamięć staty wszystkich bohaterów itp.
Piękne czasy :D
@SaintWykopek: ale mi feelsy zrobiłeś ()
Za dzieciaka na gwiazdkę dostałem Alien Nations 2. Byliśmy u dziadków na wsi, w tv tylko trzy cztery kanały. Kilka dni czytałem instrukcję, oglądałem obrazki, płytę i wszystko, nie mogąc się doczekać, kiedy wreszcie w domu odpalę grę. Gra była lepsza, niż się spodziewałem! (ʘʘ)