Wpis z mikrobloga

@d4rkvn: nie no, miało być 20k, bo rusek na telegramie pisał (dokładnie to mówił o 6-20k) że tylu się jeszcze ewakuowało w trakcie gdy Ukraińcy byli już pod Chersoniem :( nieudana operacja. Łykop znowu dał się nabrać. Ten manewr to WIELKI sukces wielkiej rasiji, a Chersoń i tak nadal jest rosyjski!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nitro_Express: @dzangyl: a nie na prawym brzegu? Pamietajcie że ruscy takie rzeczy sami wypuszczają aby umniejszyć sukcesom ukraincow, a prawda jest taka że ruscy uciekli z prawego brzegu w wyniku ponoszonych strat. Czy przejechał po nich czołg w natarciu, czy ginęli codziennie w okopach pod ostrzałem artylerii, w wyniku działań ukraincow musieli się wycofać ;)

W ogóle to chyba jeszcze w kahovce ruscy siedzą, ale tam już też odwrót
@shmatshiage: Chodzi o to, że w czwartek (zanim wysadzono most), gdy wojska Ukrainy zbliżały się do miasta, poszła informacja, że może tam być jeszcze od 6 do 20 tysięcy Ruskich. A niektórzy (zarówno ze strony proukraińskiej jak i ukraińsko sceptycznej) już potraktowali te liczby jako pojmanych, a może i nawet zabitych.

Myślę, że brak informacji o masowych zatrzymanich przez ostatnią dobę wskazuje, że jednak znaczna część Ruskich zdążyła się ewakuować, a
Myślę, że brak informacji o masowych zatrzymanich przez ostatnią dobę wskazuje, że jednak znaczna część Ruskich zdążyła się ewakuować, a zostały tylko jakieś niedobitki


@Nitro_Express: do tego wolski piszczał o obronie uporczywej ;)

Myślę że 20ooo w momencie startu było możliwe, z 10ooo realne(mówię o prawym brzegu a nie Chersoniu) . Temat trwał dwa dni, teren ogromny. Z 2-3 tysie na pozycjach odwrotowych, drugie tyle na trasach odwrotu pilnowac żeby sabotażyści
@Tensnake:
1. Ukraina podaje na 12 listopada 80 000 strat osobowych Rosjan.

2. Jeżeli te 80 000 to bezpowrotne straty Rosjan (a nie zabici)...

3. Jeżeli rzeczywiście Rosjanie zostawili mobików na prawym brzegu...

4. To wczoraj mogło stuknąć i 100 000 bezpowrotnych strat.

5. Jeżeli to prawda, to armii rosyjskiej już nie ma.

6. Jak za kilka dni się to rozniesie, to zostanie tylko zdemoralizowana cywilbanda.